به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، فتح الله تیموری افزود: ۱۱ دستگاه خودرو آتش نشانی و ۳ دستگاه موتورسیکلت به همراه انواع خاموش کننده در تمام مدت مسابقه در محوطه داخل و خارج ورزشگاه آزادی مستقر و آماده به کار خواهد بود.


وی ادامه داد: علاوه براین با توجه به پارک خودروهای شخصی و عمومی هنگام برگزاری مسابقه، آتش نشانان پارکینگهای ۴،۵، ۱۷ و ۱۸ و هم چنین پارکینگ ضلع شرقی شرکت واحد را نیز از نظر ایمنی و استقرار نیروهای احتیاطی تحت پوشش دارند.


تیموری گفت: همچنین با توجه به ترافیک خودروها در راههای اطراف ورزشگاه پس از پایان مسابقه تعداد ۲۴ آتش نشان به همراه ۸ دستگاه خودروی آتش نشانی در بزرگراههای منشعب به ورزشگاه آزادی در آزادراه تهران به سمت کرج و بالعکس، میدان آزادی ورودی بزرگراه شهید لشگری، به صورت ثابت و سیار مستقر خواهند بود.


وی همچنین خاطر نشان کرد: شماری از آتش نشانان با خاموش کننده دستی همراه خود در داخل ورزشگاه آماده انجام هر گونه ماموریت و ارائه خدمات ایمنی به شهروندان هستند.


تیموری با اعلام اینکه به منظور ایمنی بیشترتماشاگران با توجه به ازیاد جمعیت، شمار آتش نشانان هم بر حسب نیاز از ایستگاههای آتش نشانی اطراف تامین و افزوده خواهد شد، اظهار داشت: ایستگاه ۲۰ آتش نشانی در ضلع غربی ورزشگاه آزادی به صورت ثابت و دائم مستقر است و به صورت شبانه روزی در خدمت شهروندان محدوده به ویژه مجموعه ورزشی آزادی خواهد بود.


معاون عملیات سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ روز جمعه نیروهای آتش نشانی در نقاط از پیش تعیین شده استقرار خواهند یافت، افزود: یک گروه نجات آتش نشانی با خودرو و تجهیزات ویژه امداد و نجات در محدوده ورزشگاه آزادی در آماده باش کامل هستند