به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، مهدی تاج در نشستی خبری پیش از دبی ۷۶ در جمع خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: قبل از هر چیز امیدوارم که این دیدار، یک بازی جذاب، زیبا، جوانمردانه و تماشاگر پسند باشد.

وی ادامه داد: حساسیت این بازی برای همگان روشن است و همین مسئله باعثمی‌شود تا از چند روز قبل از این دیدار همه در خصوص آن صحبت کنند.

سرپرست سازمان لیگ صحبت اصلی خود را با تماشاگران این دیدار انجام داد و خاطرنشان کرد: برای این دیدار تنها ۷۰ هزار بلیط خواهیم فروخت که از ۶ صبح بلیط فروشی آغاز خواهد شد.

وی تصریح کرد: هر زمانی که ورزشگاه مملو از جمعیت باشد، در رسانه‌ها اعلام می‌کنیم تا کسی خود را به ورزشگاه نرسانده و از طریق تلویزیون‌های منازل خود این دیدار را تماشا کند.

تاج با بیان اینکه امکانات خوبی را برای عزیزانی که از شهرستان آمده‌اند، محیا کرده‌ایم، اضافه کرد: بسته‌هایی هم برای آنها آماده کردیم و تمام امکانات رفاهی از جمله خمیر دندان و مسواک نیز محیا شده تا آنها بتوانند با آرامش کامل در ورزشگاه حضور پیدا کرده و تیم موردعلاقه خود را تشویق کنند.

وی در مورد داور دربی ۷۶ افزود: دو تیم استقلال و پرسپولیس همیشه بازی حساسی دارند و کار داوری این دیدار زیر ذره بین است. امیداوریم هوادارانی هم که به ورزشگاه می‌آیند، آرامش خود را حفظ کرده و با هر سوتی که داور می‌زند، عکس العمل نشان ندهند. همچنین سعی کنند کاملا از مسائل حاشیه‌ای پرهیز کنند.

تاج با ابراز امیدواری از اینکه این دیدار با آرامش کامل و بدور از هر گونه مسائل حاشیه برگزار شده و فارغ از نتیجه بدست آمده، تماشگران را راضی به خانه بفرستد، گفت: پس از نشست‌های متعدد کمیته داوران، محسن قهرمانی به عنوان داور این دیدار انتخاب شد و فکر می‌کنم که این انتخاب، بهترین انتخاب برای این دیدار بود.

هفتاد و ششمین دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس که از رقابتهای هفته بیست و سوم لیگ دوازدهم محسوب میشود، ساعت ۱۵ روز جمعه ۶ بهمنماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد