به گزارش افکارنیوز به نقل از ایسنا، وی افزود: تفاوت تیم پیکان و سپاهان در این بازیها مشخص میشود. سپاهان از دو موقعیت مسلم خود استفاده نمیکند ولی دقیقا از دو موقعیتی گل میسازد که موقعیت مسلم در بازی شمرده نمیشوند و در عین حال تیم پیکان با وجود داشتن ۶ موقعیت مسلم، توان باز کردن دروازهی سپاهان را ندارد. متاسفانه در تیم پیکان مشکل گلزنی داریم. علیرغم ایجاد موقعیتهای متعدد، تیم ما در زمینهی گلزنی دچار مشکل است و قادر به فتح دروازهی حریف نیست.

سرمربی پیکان در ادامه درباره وضعیت تیمش در جدول گفت: متاسفانه وضع تیم پیکان در جدول بسیار خطرناک است. ما تنها تیمی هستیم که در دور برگشت برد نداشتیم. البته در کنار این مشکلات، تفاوت‌های تیم پیکان و سپاهان نیز زیاد است. در تیم پیکان ما از وجود بازیکنی ۱۵ میلیون تومانی بهره می‌بریم در حالی که در تیم سپاهان بازیکنانی یک میلیارد و ۴۰۰ میلیونی توان گشایش گره‌های کور را در زمین دارند. آیا فکر می‌کنید اگر غیر از خلعتبری بازیکنی جوان و بی‌تجربه بود می‌توانست آن موقعیت را که خلعتبری گل کرد، تبدیل به گل کند؟

عبدالله ویسی در پاسخ به سوال یک خبرنگار در مورد استعفایش از تیم پیکان پس از به دست آوردن نتایج ضعیف گفت: من در دور رفت بازی‌ها یک بار استعفا دادم که با فشار مدیرعامل و اعضای هیات مدیره به تیم برگشتم. الان نیز به هیچ عنوان قصد استعفا ندارم. باشگاه پیکان اصولی دارد و اگر می‌بینید هنوز به ویسی اعتقاد دارند به خاطر برنامه‌هایی است که ویسی برای باشگاه پیکان ارایه کرده است. من پای دلالان را از تیم پیکان قطع کردم و از وجود بازیکنانی با قیمت پایین و کم‌توقع در تیمم بهره می‌برم. البته در کنار این مباحثباید بگویم که وضعیت تیم پیکان بحرانی نیست. با چند برد می‌شود تیم پیکان از انتهای جدول فاصله بگیرد.

سرمربی پیکان در ادامه افزود: من به هیچ عنوان در ادامه‌ی بازی‌ها استعفا نخواهم داد. بسیاری از مدیرعاملان تیم‌ها نظیر آقای رحیمی، ساکت، رویانیان، فتح‌الله‌زاده، قلعه‌نویی و جلالی در تماس‌های مختلف از من خواستند تا با قوت در تیم پیکان بمانم و استعفا ندهم. من اصولی را در تیم پیکان بنا نهادم که این اصول ربطی به شخص ویسی ندارد و این برنامه‌ها برنامه‌هایی است که توسط هیات مدیره فوتبالی باشگاه پیکان مورد قبول است. مطمئن باشید که با تغییر ویسی، تغییری در تیم پیکان به وجود نمی‌آید. اگر فرگوسن نیز به این تیم بیاید چیزی عوض نمی‌شود. ما فقط در تیم‌مان نیاز به آرامش داریم و مطمئن باشید که با آرامش بیشتر بازیکنان و تسلط روحی، تیم پیکان به وضعیت خوبی که از آن انتظار می‌رود بازخواهد گشت. هدفی که تیم پیکان دارد فعلا ماندن و بقا در لیگ است و حتی پاداش ۴۰ میلیون تومانی نیز برای بقای تیم در لیگ مقرر کرده‌اند. من افتخار می‌کنم که فصل گذشته در تیم صبا و همچنین با معرفی به تیم‌های دیگر ۳۱ بازیکن از لیگ یک به لیگ برتر آوردم. خوشحالم که تعداد این بازیکنان به ۱۲۹ نفر در لیگ برتر رسیده‌اند و این حاصل کار و تلاش من است که بازیکنان بی‌نام و بی‌ادعا را از لیگ یک به لیگ برتر آوردم.

ویسی در پایان در مورد اهانت برخی از تماشاگرنماها به خود گفت: من افتخار میکنم که سپاهانیام. من ۹ سال در تیم سپاهان بازی کردم. حتی بچه من نیز در اصفهان به دنیا آمد. فرزند من نیز یک سپاهانی است. متاسفانه سال گذشته ۱۵ هزار تماشاگر سپاهانی به من فحاشی کردند و امسال نیز با وجود اینکه بیش از ۲ هزار نفر در ورزشگاه حاضر نبودند باز هم به من بیحرمتی کردند. من باز هم آنها را میبخشم. من افتخار میکنم که یک سپاهانیام. در زمانی که من در تیم سپاهان بودم تیم استقلال یا تیمهای بزرگ دیگر و حتی یک تیم از یونان مرا میخواست. من در تیم سپاهان هم موهایم ریخت و هم دندانم شکست. آن عده از تماشاگران هرچه میخواهند بگویند من آنها را میبخشم.