افکار گروه ورزشی:

حسین شمس درباره شرایط تیم ملی فوتسال و انتخاب اعضای جدید کادرفنی این تیم اظهار داشت: کاش مسئولین بدانند دارند با این تیم چه می کنند. من که می خواهم انتقاد کنم نمی دانم برای چه باید انتقاد کنم. وقتی به حرفهای هیچ کس توجهی نمی شود و حرف زدن کارشناسان تاثیری روی مسئولین ندارد، حرف زدن چه فایده ای دارد.

وی افزود: راهی که فدراسیون برای فوتسال انتخاب کرده اشتباه است. یک نفر که از اداره کل ورزش استان تهران کنار گذاشته شده را برای دلجویی به فوتسال آورده اند و برای اینکه کارهای رییس قبلی(ترابیان) را جمع کند مجبور می شود یک اجنبی که چیزی از فوتسال سرش نمی شود را به عنوان سرمربی انتخاب کند.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال درباره قرارداد خسوس کاندلاس تصریح کرد: اگر در اینترنت جست و جو کنید متوجه می شوید این آقا خودش از فدراسیون درخواست قرار ۳ هزار یورویی را برای هر ماه داشته اما چه اتفاقی افتاده که ترابیان با او قرارداد یکساله با دستمزد ۱۴ هزار دلار در ماه می بندد و رییس جدید هم برای اینکه مربی خارجی پولش را نخواهد مجبور می شود درجه اش را ارتقا دهدو سرمربی اش کند. آیا دستگاههای نظارتی نمی خواهند ببینند وقتی این آقا درخواست ۳ هزار یورو داشته و حالا دستمزدش ۱۴ هزار دلار است بقیه این پول به جیب چه کسی می رود؟

شمس در ادامه تاکید کرد: در کلاس مربیگری فوتسالی که در مدرسش خسوس بود شرکت کردم و این آقا ۲ ساعت درباره فوتسال حرف زد اما هیچکس نفهمید چه می گوید. همه حاضران در آن کلاس مسخره اش می کردند. در جام جهانی هم که نتوانست روی تیم ملی تاثیر بگذارد آنوقت چرا باید سرمربی تیم ملی ما او باشد.

وی خاطرنشان کرد: آقای کفاشیان! مگر شما اعتقاد به قبر و قیامت ندارید؟ چرا جلوی این مسائل را نمی گیرید. هنوز از سال ۲۰۱۰ فدراسیون پاداش ملی پوشان را نداده است. وزارت ورزش و کمیته المپیک هم که فقط به درگیریهای خود می پردازند.

شمس در خاتمه افزود: من دوست دارم تیم ملی کشورم موفق باشد اما انتخاب خسوس توهین به همه مربیان فوتسال بود.