افکار -

ناصر گودرزی در خصوص تغییر ساعت دیدار تیم‌های استقلال و صنعت نفت عنوان کرد: در این موضوع سازمان لیگ بی‌تقصیر بود. شورای تامین به علت برگزاری مسابقات جام جهانی این ساعت را تغییر داد. این موضوع ناخواسته بوده و ما هم حساسیت زیادی در این مورد نخواهیم داشت. مشکلاتی در خصوص رفت‌وآمدمان به وجود آمده اما چاره‌ای نداریم و باید همکاری کنیم زیرا موضوع ناخواسته بوده است.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت در مورد درگیری هواداران با بازیکنان این تیم در تمرین خاطرنشان کرد: درگیری خاصی نبوده به هر حال هواداران از نتایج تیم ناراحت هستند و ما هم باید به حرف آنها گوش دهیم تا آنها تخلیه شوند. هوادار هم حق دارد و می‌خواهد تیم موفق باشد. البته باید آنها کمی خویشتن‌دار باشند و مانند گذشته از تیم حمایت کنند تا تیم در لیگ برتر باقی بماند.

وی در مورد درگیری خود با هواداران تصریح کرد: درگیری خاصی نبوده. هواداری صحبتی مطرح کرد و من هم جواب او را دادم. درگیری لفظی بود. برخی حرف‌ها و موارد غیرمنطقی است و باید در مقابل آن جوابی داده شود. به هر حال آنچه که مهم است آرامش صنعت نفت است تا در ادامه مسابقات بتواند عملکرد خوبی داشته باشد و در لیگ باقی بماند.

گودرزی یادآور شد: مردم این تیم را دوست دارند و حق آنهاست. باید تلاش کنیم تا با کمک همه افراد و رسانه‌ها که یار دوازدهم تیم‌ها محسوب می‌شوند موفقیت لازم را کسب کنیم. ما امیدمان زنده است و تلاش خود را تا پایان خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت درباره دیدار با استقلال یادآور شد: این دیدار مصاف تیم صدرنشین با قعرنشین است. هر دو برای موضوعی مختلف میجنگند. استقلال برای قهرمانی و ما برای بقا در لیگ. صنعت نفت همیشه مقابل تیمهای بزرگ خوب بازی کرده و ما هم امیدواریم با امتیاز از آزادی خارج شویم.