افکار -

علی فتح‌الله‌زاده در مورد حضور در نشست امروز با علی کفاشیان اظهار داشت: جلسه خاصی نبود. در مورد لیگ قهرمانان آسیا صحبت هایی مطرح شد.

وی در مورد پیروزی روز گذشته پرسپولیس مقابل سپاهان و اینکه استقلالی ها روز گذشته طرفدار پرسپولیس شده بودند، عنوان کرد: ما خوشحالیم که رقیبِ رفیقِ ما بدهی خود را به ما پرداخت کرد. چون ما هم بازی گذشته پیروز شدیم و این به نفع پرسپولیس شد. ما دو تیم در روزهای سخت کنار هم هستیم. شاید مدیران دو تیم برای هم کری بخوانیم که آن برای نشاط بین هواداران است اما در کنار هم هستیم. البته که بازیکنان پرسپولیس برای بهتر شدن شرایط تیم خود بازی کردند اما به هر حال این برد به نفع استقلال هم شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که با شکست سپاهان، تیم خود را به به قهرمانی نزدیک می بیند یا خیر، گفت: هنوز زود است به قهرمانی فکر کنیم. ۸ بازی دیگر باقی مانده که ۲۴ امتیاز می شود. این امتیاز کمی نیست و خیلی تیم ها مقابل ما با انگیزه ظاهر می شوند. من از بازیکنان و کادر فنی تیم خود تشکر می کنم که با همه وجود زحمت می کشند. بازیکنان در این مدت سختی کشیده اند. همین که دل هواداران را با این بردها شاد می کنند دنیایی ارزش دارد. امیدوارم این روند مستدام باشد و هواداران هم همیشه حامی تیم باشند.

فتح الله زاده در مورد پرداخت پول رینالدو گفت: قرار شده از طریق روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال این پول را بپردازیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا امتیازی از استقلال کم می شود یا خیر گفت: وقتی این پول را پرداخت کنیم بعید است که امتیازی کم شود.

مدیرعامل استقلال همچنین در خصوص اینکه گفته می شود بین قلعه نویی و کی‌روش بابت بازگشت مهدی رحمتی به تیم ملی جلسه ای برگزار شد، و اینکه او به عنوان مدیرعامل چه راهکاری در نظر دارد، گفت: من دوست دارم که رحمتی به تیم ملی بازگردد هر چند که باز تاکید می کنم کار او را تایید نمی کنم.

وی افزود: من در این ماجرا رحمتی را مقصر نمی دانم. لازم بود کیروش ابتدا صحبت های او را می شنید نه اینکه سریعا جواب بدهد. وقتی او به این سرعت واکنش نشان داد معلوم است که آمادگی شنیدن این خبر را داشته است. ما همه فوتبالی هستیم و این موارد را متوجه می شویم. رحمتی بازیکن کوچکی نیست که برای بازگشت او به تیم ملی التماس کنیم. اگر من و یا هر طرفدار فوتبالی می گوید که او به تیم ملی بازگردد به خاطر ایرانی بودنمان است و تاکید می کنم که در حال حاضر رحمتی بهترین گلر آسیا است. رفتارهای کیروش هم باید در سطح ملی بروز کند.