افکار

- مسابقات فوتسال لیگ شهرستان‌های استان با شرکت ۱۶ تیم در چهار گروه چهار تیمی برگزار شد که بعد از برگزاری ۶۴ مسابقه تیم سازه گستر مرند به مقام اول دست یافت و تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی میانه و پرسپولیس آذرشهر مقام های دوم و سوم دست یافته و به لیگ استان صعود کردند.

مسابقات فوتسال لیگ استان نیز با حضور ۱۸ تیم برگزار شد که بعد از انجام ۸۴ بازی تیم آیلین گسترش به مقام نخست دست یافت و رویال سفر ایرانیان و بازرگانی برادران حسین‌پور به عناوین دوم و سوم دست یافتند. تیم‌های اول و دوم این رقابت‌ها به مسابقات لیگ منطقه‌ای کشور صعود کردند.

لیگ فوتسال امید استان نیز با حضور هشت تیم برگزار شد که در نهایت مقاومت عاشورا به مقام قهرمانی نائل آمد و تیم فولاد ناب تبریز و شهرداری تبریز دوم و سوم شدند که دو تیم اول این رقابت‌ها به مسابقات کشوری صعود کردند.

در جام رمضان و در رده بزرگسالان تیم روی‌اندیش تبریز اول شد و چلسی و شهید مدرس در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

راهیان عاشورا عنوان نخست امیدها را در مسابقات جام رمضان کسب کرده و ترونیه دوم و لازانیا سوم شدند.

در رده جوانان آپادانا قهرمان شد و طریق آذر به عنوان دومی رضایت داد و راهیان عاشورا نیز مقام سوم را کسب کرد.

مقطع نونهالان جام رمضان نیز با برتری راهیان عاشورا خاتمه یافت و تیم‌های آرمین و عرفان اسپورت دوم و سوم شدند.

در مسابقات پیشکسوتان فوتسال جام رمضان نیز آپادانا به رتبه نخست دست یافت و راهیان عاشورا و کارگران به مقام‌های دوم و سومی نائل آمدند.

اما در بخش فوتبال و در لیگ استان تیم هرماس فاتح شیران تبریز به عنوان نخست دست یافت و آذرکوثر تبریز و آلومینیوم حکمتی رتبه دوم و سومی این رقابت‌ها را به خود اختصاص دادند. تیم اخلاق این مسابقات نیز شهرداری مرند معرفی شد.

در امیدهای استان ملی‌پوشان تبریز در بالاترین رتبه قرار گرفته و آلومینیوم حکمتی نیز نایب قهرمان شد. چوب‌نمای تبریز و هیئت فوتبال بناب مشترکاً عنوان سوم را کسب کردند و پاس آذرشهر نیز تیم اخلاق این رقابت‌ها شناخته شد.

در بخش جوانان استان، ملی‌پوشان تبریز، چوب‌نمای تبریز و هیئت فوتبال بناب در مکان‌های اول تا سوم قرار گرفته و هیئت فوتبال اسکو به کاپ اخلاق این رقابت‌ها دست یافت.

در نوجوانان استان راهیان عاشورا اول شد و ملی‌پوشان نیز حایز رتبه دوم شدند و تیم‌های هیئت فوتبال بناب و دبیری تبریز مشترکاً به مقام سوم دست یافتند و کاپ اخلاق نیز به تیم هیئت فوتبال اسکو تعلق گرفت.

در نونهالان استان، تیم دبیری عنوان نخست را از آن خود کرد و تیم‌های هیئت فوتبال بناب و ملی‌پوشان تبریز دوم و سوم شده و وحدت دانش‌آموزی نیز تیم اخلاق این رقابت‌ها معرفی شد.

آقای گل مسابقات در رده سنی بزرگسالان مشترکاً امین فقری از کانون آیدین مرند و فرهاد ابراهیمی از هرماس فاتحشیران با هشت گل زده در رده سنی امیدها، حسین زارع از ملیپوشان تبریز با ۹ گل زده، در رده جوانان، حسین زارع از ملیپوشان تبریز با ۱۶ گل زده، در رده سنی نوجوانان مهرداد هنرمند از راهیان عاشورا با ۲۳ گل زده و در رده سنی نونهالان آیدین قهرمانی از دبیری تبریز با ۱۶ گل زده معرفی شدند.