سرویس ورزشی افکار نیوز - برنامه ی نود در حالی ،در آخرین شب از بهمن ماه به روی آنتن شبکه سه سیما رفت که همراه با حواشی جالبی بود :


پرتاب سنگ کار ما نبود
قائم مقام باشگاه گهر دورود در ارتباطی تلفنی با برنامه نود در مورد حوادثبازی گهر دورد و پرسپولیس تهران که منجرب به شکسته شدن سر کمک داور بازی شده بود بیان کرد: سنگی که به سر کمک داور بازی پرسپولیس و گهر برخورد کرده توسط هواداران گهر پرتاب نشده است.

علی قرایی افزود: من نمی دانم چه مشکلی با این باشگاه دارند. این باشگاه که کار فرهنگی می کنند. تماشگران گهر انقدر شهامت دارند که اعتراض شان را می گویند. سنگ پرتاپ نمی کنند. چنین رفتار های هرگز از تماشاگران گهر سر نمی زنند.
وی تاکید کرد: متاسفم برای روزنامه ی صبح ی که این گونه نوشته است.


توپ با دست رفته یا سر..

محمد فنایی کارشناس داوری برنامه ی نود در خصوص صحنه ی مشکوک به ثمر رسیدن گل هادی نوروزی در بازی پرسپولیس و گهر معتقد بود نوروزی توپ را با دست وارد دروازه گهر کرده است.
هادی نوروزی گلزن تیم پرسپولیس پس از اظهارت فنایی به روی خط ارتباطی برنامه ی نود آمد توضیح داد: من هرگز توپ را با دست نزدم. دستم جلوی صورتم بود به این خاطر که پای بازیکن حریف به صورتم برخورد نکند.
پس پخش مجداد صحنه های آهسته به ثمر رسیدن گل فنایی گفت: تشخیص این صحنه خیلی دشوار بود ولی به نظر توپ با دست وارد دروازه شده است.
نوروزی: توپ را با سر وارد دروازه گهر کردم.نیلسون: من و خانواده ام در ایران خوشبختیم
نیلسون دروازه بان خون گرم پرسپولیس با حضور در برنامه ی نود به سوال های عادل فردوسی پور پاسخ داد.
قسمت های از گفتگوی نیلسون کورئا جونیور دروازه بان برزیلی تیم پرسپولیس در برنامه نود بود.

* در تیم های زیر ۱۷،۱۹ و ۲۳ سال برزیل حضور داشتم و در جام جهانی ۱۹۹۵ ذخیره فابیو بودم، در تیم های سانتاکروز، نائوچین و سایر تیم های برزیل بازی کردم. در هفت سالی که در تیم ویتوریا گیمارش پرتغال بودم هرگز مقابل تیم پورتو موفق نبودیم.

*دروازه بان برزیلی تیم پرسپولیس در خصوص اتفاقات بازی رفت تیم های سپاهان و پرسپولیس در فولادشهر گفت: واقعا اتفاقی که در آن بازی رخ داد برای من تا کنون سابقه نداشته است. در ده دقیقه ابتدایی آن بازی من حال خوبی نداشتم و اگر حریف موقعیت خوبی برای گلزنی داشت چاره ای جز خوردم گل نداشتم.

*هم اکنون ۳۷ ساله هستم اما چهره ام به یک جوان ۲۵ ساله شبیه است.

*به زبان فارسی زیاد آشنا نیستم و هنوز فارسی یاد نگرفته ام اما چند کلمه لغت یادگرفته ام. کلماتی چون، بریم، برو جلو..

*در پرسپولیس انقدر مرا تحویل گرفتند که من تحت تاثیر قرار گرفتم و زمانی که ژوزه رفت احساس کردم که دارم عقب نشینی می کنم اما پس از چند روز خودم رو کنترل کردم و سپس پس از مدتی متوجه شدم بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس به من لطف و احترام زیادی دارند.


*در تیم پرسپولیس احساس آرامش و راحتی می کنم و خانواده ام نیز در ایران با آرامش کامل زندگی می کند. من و خانواده ام در ایران خوش بختیم و خیلی خوشحال هستم که در ایران هستم.

* تیم پرسپولیس هواداران زیادی دارد ،مردم وقتی که در خیابان ، رستوران یا در حال خرید هستم همواره به من لطف دارند.