افکار -

محمد ابراهیمی، افزود: تمام ذهنمان به بازی های پیش رو معطوف است و کاری به استقلال نداریم، کم کم صدر جدول را هم از استقلال می گیریم و قهرمان می شویم.

مهاجم تراکتورسازی تبریز در مورد بازی هفته قبل مقابل ملوان خاطرنشان کرد: زمین کیفیت لازم را نداشت و بچه ها هم کمی خسته به نظر می رسیدند، باتوجه به این مشکلات باز هم بد کار نکردیم، در کل خیلی خوشحالم که سه امتیاز بازی نصیب ما شد.

ابراهیمی درباره دراز کشیدن تونی در کنار زمین گفت: تونی می خواست کیفیت چمن ورزشگاه یادگار امام را بررسی کند، به همین دلیل کنار زمین دراز کشیده بود.

وی تأکید کرد: تونی، مربی خوش اخلاق، مهربان و بسیار با تعصب است، هیچ کدام از بازیکنان حتی کسانی که نیمکت نشین هستند با وی مشکل ندارند.

مهاجم تراکتورسازی درباره بازی روز ۸ اسفند با الجزیره امارات بیان کرد: کادرفنی این تیم را آنالیز کرده است ولی هنوز زود است درباره این بازی صحبت کنیم، همه فکر و ذکرمان بازی با گهر است.

مهاجم تراکتورسازی درباره وضعیت مالی باشگاه افزود: همه تیم ها مشکل مالی دارند ولی وضعیت ما افتضاح است، همه بچه ها فقط به عشق هواداران بازی می کنند.

ابراهیمی در پایان خطاب به هواداران گفت: مردم چندین سال است که آماده لیگ قهرمانان آسیا هستند، خودشان همه چیز را میدانند و نیاز به یادآوری نیست، از آنها می خواهم مثل همیشه ما را حمایت کنند، چون تراکتور بدون هوادار معنی ندارد.