افکار- چندی قبل مسئولان باشگاه هانوفر آلمان در نامهای به دکتر امیدوار رضایی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال از وی به نمایندگی باشگاه استقلال دعوت به عمل آوردند تا با حضور در آلمان برای امضای تفاهم نامه بین دو باشگاه و برگزاری یک بازی دوستانه نامه ای ارسال کردند.

در همین راستا هفته گذشته امیدوار رضایی سفری یک هفته ای به آلمان و بلژیک داشت که دستاورد این سفر برای استقلالی ها امضای دو تفاهم نامه با دو باشگاه هانوفر آلمان و شارلوای بلژیک بود.

امیدوار رضایی در خصوص این سفر و امضای این تفاهم نامه اظهار داشت: در این سفری که داشتم در جلساتی با حضور رئیس باشگاه هانوفر و پورفسور سمیعی شرکت کردم و قرار شد فعالیت هایی را دو باشگاه با هم داشته باشند.

وی افزود: تفاهم ما بر این شد تا در خصوص تبادل بازیکن، آموزش مربیان همکاری داشته باشیم. همچنین برای فعال تر شدن آکادمی باشگاه استقلال قرار شد از این باشگاه آلمانی الگوبرداری کنیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تصریح کرد: جزواتی در مورد مقررات باشگاه حرفه ای در اختیار گرفتیم تا بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که چه زمانی قرار است بین تیم استقلال و هانوفر بازی دوستانه برگزار شود، گفت: با توجه به فشردگی مسابقات در ایران و آلمان قرار شد بعد از اتمام فصل دو لیگ و به احتمال زیاد در اوایل تیر این بازی برگزار شود. شاید تیم هانوفر به ایران بیاید و بخواهیم تورنمنتی چهارجانبه با حضور تیم ملی ایران، پرسپولیس، استقلال و هانوفر برگزار کنیم.

در زیر عکس های امضای تفاهمنامه بین نماینده باشگاه استقلال با دو باشگاه هانوفر و شارلوای بلژیک مشاهده می شود: