افکار -

کی روش قرار است در جریان مرخصی خود که تا روز ۲۴ اسفندماه است به اسپانیا برود و یکی از دیدارهای تیم اوساسونا را از نزدیک مشاهده و با مسعود شجاعی دیدار کند. با توجه به اینکه مربی بدنساز تیم ملی به احتمال زیاد از یک باشگاه انگلیسی خواهد بود احتمال سفر سرمربی تیم ملی به این کشور برای رایزنی با این مربی و همچنین دیدن بازی‌های اشکان دژاگه نیز وجود دارد.

سفر به آلمان و دیدار با دانیال داوری و سرمربی برانشوینگ نیز از جمله برنامه‌های ‌کی‌روش در این سفر خواهد بود. یکی از برنامه های دیگر سرمربی تیم ملی که رسانه ای نشده حضور وی در کشور سوئد است تا عملکرد یک بازیکن دورگه شاغل در لیگ این کشور را زیر نظر گرفته و با وی مذاکره کند.

مهدی محمد نبی، سرپرست تیم ملی، ضمن تایید این خبر به خبرنگار مهر می گوید: " قرار است کی روش پس از حضور در آلمان به سوئد سفر کرده و عملکرد یک بازیکن دورگه شاغل در لیگ این کشور را از نزدیک ببیند. کادر فنی تیم ملی مدت هاست عملکرد این بازیکن را تحت نظر داشته و قرار است سرمربی تیم ملی با این بازیکن صحبتی نیز داشته باشد ".

وی در همین خصوص افزود: " فعلا نمی خواهیم نام و پست این بازیکن را رسانه‌ای کنیم اما قطعا بدانید پست وی دروازه‌بان نیست ".

از زمانی که کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران مشغول به کار شده است زمینه حضور بازیکنانی چون اشکان دژاگه، امید نظری و رضا قوچان نژاد را فراهم کرد. وی همچنین از دانیال داوری برای حضور در تیم ملی ایران دعوت کرده اما هنوز این دروازه بان پیراهن تیم ملی کشورمان را برتن نکرده است.