افکار -

سال هاست آدم های مختلف در فوتبال ایران از حضور یک فرد در فدراسیون فوتبال می نالند و می گویند او مافیای بزرگ فوتبال ایران است. درباره این مسئول که پست های مختلفی در فدراسیون فوتبال داشته، شایعات زیادی وجود دارد.

به عنوان مثال در صعود یک تیم دسته اولی به لیگ برتر که هنوز نیز در مسابقات شرکت می کند، ردپای او دیده می شود و اغلب اهالی فوتبال نیز به این موضوع اعتراف کرده اند. حتی در سازمان لیگ مسابقات برای انتخاب داوران بعضی از رقابت های لیگ برتر، به دلیل نوع رابطه ای که این مسئول با مدیران آن باشگاهها دارد، حساسیت زیادی به خرج داده می شود.

یکی از مسولان سازمان لیگ اخیرا در محفلی گفته است: «حواستان به داور بازی … باشد که آقای… رفیق آقای… در فدراسیون هستند. داور را بگذارد و توجیه اش کنید که اگر اشتباه کند محرومش می کنیم.» این مقام مسئول در فدراسیون فوتبال که حتی روزی کفاشیان درباره اش گفته بود: «نمی توانم برکنارش کنم.» عقیده دارد تمام کارها و انتخاب ها باید زیر نظر او صورت بگیرد.

به عنوان مثال این مقام اخیرا حقوق برخی از پست ها را در فدراسیون فوتبال بالا برد و خودش را دقیقا به همان پستی منصوب کرد که حقوقش از همه بیشتر شده است! این فرد از دربان فدراسیون را خودش انتخاب کرده تا تدارکاتچی های تیم ملی را. هر کس نیز با او مخالفت کوچکی داشته باشد و یا آدم وی نباشد، هیچ جایی در فدراسیون و تیم های ملی ندارد و باید برکنار شود. محمد رویانیان مدیر عامل پرسپولیس نیز اخیرا از مافیای فدراسیون فوتبال حرف زده بود که سرانجام در محفلی دوستانه فاش کرد که منظورش همین مقام مسئول بوده است.