افکار -

میثم بائو اظهارداشت: نیم فصل اول بازیهای زیادی برای استقلال انجام دادم اما در نیم فصل دوم به دلیل مصدومیتی که برایم پیش آمد از تیم عقب افتادم. وقتی هم برگشتم که خوشبختانه استقلال نتایج خوبی گرفته بود و طبیعی است که به ترکیب تیم برنده هم دست نزنند. من به تصمیم مربیان تیم احترام می گذارم و تلاش می کنم دوباره به ترکیب اصلی برگردم. استقلال بازیهای زیادی در لیگ و آسیا در پیش دارد و حتما به من هم بازی می رسد.

وی درباره اینکه آیا " بازگشت جباری باعثنیمکت نشینی او شده است؟ "، افزود: چنین چیزی نیست. من در نیم فصل اول در سمت راست و چپ بازی کردم و توزی و جانواریو بودند که جای جباری بازی می کردند. جباری جای من را نگرفته است و پست بازی من با او متفاوت است. من برای نیمکت نشینی به استقلال نیامده ام و تلاش می کنم دوباره در ترکیب اصلی قرار بگیرم.

بائو با اشاره به برد پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: دست پرسپولیس درد نکند که سپاهان را برد. با این نتیجه امید ما برای کسب قهرمانی بیشتر شد. به رقیبانمان برای کسب قهرمانی احترام می گذاریم و امیدوارم هر ۴ تیم استقلال، تراکتور، فولاد و سپاهان رقابت سالمی برای قهرمانی داشته باشند.