افکار -

سرپرست تیم استقلال ضمن تایید این خبر گفت: ما از قبل کارهای مربوط به ویزا را انجام دادیم ولی متوجه شدیم که ویزای سه بازیکن تیم صادر نشده است. البته در این باره نگران نیستیم و نامه نگاری‌های خود را انجام داده ایم و امیدواریم خیلی زود ویزای این بازیکنان صادر شود.

میرشاد ماجدی در پاسخ به این پرسش که نکونام، مجیدی و عمران زاده بازیکنانی هستند که ویزایشان صادر نشده است، عنوان کرد: بله ویزای این نفرات را صادر نکرده اند. البته مجیدی از روز اول هم به ما گفت با توجه به این که سال‌ها در کشورهای عربی زندگی کرده است نیازی به ویزا ندارد ولی بعدا گفت که باید برایم ویزا بگیرید که برای او صادر نشده است. نکونام و عمران زاده هم دو بازیکن دیگر تیم ما هستند که برای آنها درخواست مجدد ویزا کرده ایم که بر اساس قوانین کنفدراسیون آسیا کشور میزبان باید در اولین فرصت اقدام به صدور ویزا کرده و در بقیه زمینه‌ها نیز همه گونه همکاری را داشته باشد.

وی در خصوص تعداد اعضای کاروان استقلال برای سفر به دوحه خاطرنشان کرد: صحبت بر این بود که با ۵۷ نفر به دوحه برویم ولی تصمیم گیرنده در این باره باشگاه است. طبق جلسه ای که در مقر AFC داشتیم اعضای تیم به اتفاق من باید ۲۹ نفر باشند که آقای قلعه نویی اعضای تیم را در این سفر مشخص می کند.

سرپرست استقلال در خصوص این که باشگاه استقلال برای تهیه ارز با مشکل مواجه شده است تصریح کرد: من نمی‌خواهم وارد این مسایل بشوم. باشگاه معاونت‌های زیادی دارد و در حوزه اختیارات من نیست که درباره مسایل مالی حرفی بزنم چونکه اصلا در جریان این مسایل نیستم.

سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال درباره انتخاب سرمربی تیم جوانان کشورمان نیز گفت: گزینههای ما به سه نفر رسیدند که قرار شد بعد از بازگشت آقای کفاشیان از زوریخ در این باره تصمیم گیری کنیم. البته به شخصه دوست داشتم از آقای علی دوستی در تیم جوانان بهره بگیریم که متاسفانه به خاطر تطابق دیدارهای نوجوانان و جوانان این کار امکانپذیر نیست ولی از تجربیات گرانبهای وی استفاده خواهیم کرد.