افکار

- دوباره پرسپولیس و سپاهان. دوباره گل تیم سرخپوش در ثانیه های وقت اضافه پایان بازی و دوباره شادی بی حد و حصر قرمزها در مقابل رقیب سرسختی به نام سپاهان. این بار اما حرکت مدافع پرسپولیس که ابتدای فصل از سپاهان به این تیم امد بود، سبب شد تا باشگاه قبلی این بازیکن از به خاطر حرکت توهین آمیزش شکایت کند.

این انگشت های حاشیه ساز

ثانیه های تلف شده بازی پرسپولیس و سپاهان بود که هادی نوروزی توانست با زدن گلی حساس، ۳ امتیاز کامل این بازی از هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران را به پرسپولیس اختصاص دهد. اما شادی پس از گل پرسپولیسی ها دوباره انگشت بازیکنان پرسپولیس را به سوژه اول رسانه های ورزشی تبدیل کرد. «محسن بنگر» بعد از این گل با اشاره انگشتانش، عکس العمل زشتی به هواداران تیم سپاهان روی سکوهای استادیو آزادی نشان داد تا دوباره بحثشادی پس از گل و انگشت های پرسپولیسی ها داغ شود.مدیرعامل سپاهان: شکایت می کنیم

بلافاصله پس از این حرکت و انعکاس ان در رسانه ها، خبرنگاران سراغ مدیرعامل سپاهان رفتند تا واکنش اصفهانی ها را بدانند. مدیرعامل سپاهان هم البته مطابق انتظاربرخورد کرد. علیرضا رحیمی اعلام کرد این باشگاه به دلیل حرکت زشت محسن بنگر نسبت به هواداران این تیم، از او به کمیته انضباطی شکایت می‌کند.

مدیرعامل سپاهان گفته: «‌ به نظرم در هیچ صورتی توهین به اشخاص چه از سوی هواداران و چه از سوی بازیکنان صحیح نیست و حرکت بنگر در بازی شب گذشته نیز حرکت خوبی نبود. هواداران سپاهان از ما خواسته‌اند که نسبت به حرکات بنگر در بازی شب گذشته واکنش نشان دهیم و ما هم این اتفاقات را به کمیته انضباطی گزارش خواهیم داد. به طور قطع کمیته انضباطی فیلم این مسئله را تهیه کرده و در این زمینه تصمیم‌گیری خواهد کرد.»

این انگشت سر دراز دارد

اما رشته درگیری بنگر و هوادارن سپاهان سر دراز دارد. شهریورماه امسال و پس از بازی دور رفت این دوتیم که البته آن هم کم حاشیه هم نبود و با «آب معدنی های معروف» اش مدت ها سوژه بود، محسن بنگر که ۹ سال سابقه حضور در سپاهان داشت و برای اولین بار مقابل تیم سابقش بازی کرده بود در گفت و گویی جالب، با ادبیاتی جالب تر از اصفهانی ها انتقاد کرد. بنگر گفته بود: «اصفهانی ها واقعا ۹۰ دقیقه فقط به من فحش دادند. دشنام‌های آنها آنقدر واضح بود که اگر کسی در مریخ بود هم صدای آنها را می‌شنید، اما انگار رئیس کمیته انضباطی فقط حواسش به بچه‌های محل خودش است و تنها وقتی به سید جلال حسینی توهین می‌شود پیگیری می‌کند.»

بنگر در پاسخ به سوال دیگری که پرسیده بودند چرا اصفهانی‌ها از تو ناراحت هستند؟ هم گفته بود: «من باید از دست آنها ناراحت باشم. ۲۰ درصد قرارداد من را نداده‌اند و همین که شکایت نکردم خیلی به آنها لطف کردم. با این حال تا هفته‌ آینده به باشگاه سپاهان مهلت می‌دهم، در غیر این صورت از آنها شکایت خواهم کرد.»

این توهین ها کی تمام می شود؟

ماجرای محسن بنگر و تماشاگران اصفهانی ماجرای تازه ای نیست. پیش از این هم بارها بازیکنانی که به تیم رقیب پیوسته اند، با واکنش های تماشاگران تیم سابق خود مواجه شدند. امااشاره انگشت های محسن بنگر ممکن است برای او گران تمام شود. انگشت هایی که انگار قرار نیست دست از سرپرسپولیس بردارند.حتی وقتی که این تیم پس از دو سال تازه کم کم داشت رنگ آرامش را به خود می دید.