افکار

- با وجود شایعات منتشر شده مجتبی جباری و مهدی رحتمی در تمرین امروز استقلال شرکت کردند.

تمرین امروز استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار روز پنجشنبه هفته جاری با نفت آبادان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر از ساعت ۱۵ در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد.

* مجتبی جباری که روز گذشته به دلیل صحبت‌های طولانی‌اش با سرمربی استقلال در تمرینات گروهی شرکت نکرده بود، امروز با سایر بازیکنان تمرین کرد. همچنین مهدی رحمتی نیز با ۵ دقیقه تاخیر در تمرین شرکت کرد. این در حالی است که امروز شایعه شده بود جباری و رحمتی به دلیل مشکلات مالی در تمرین امروز شرکت نمی‌کنند.

* تاخیر رحمتی باعثشده بود هواداران استقلال از خبرنگاران در خصوص غیبت وی سؤال کنند که آیا این بازیکن به دلیل مشکل مالی قهر کرده است یا نه. میرشاد ماجدی سرپرست استقلال در خصوص شایعه ناراحتی او و جباری از عدم پرداخت مطالبات مالی است به خبرنگار تسنیم گفت: همانطور که می‌بینید این دو بازیکن در تمرینات شرکت کرده‌اند. صحبت‌های جباری با قلعه‌نویی شخصی بود و به مسائل مالی ارتباطی نداشت.

* بازیکنان استقلال چند دقیقه‌ای بازی تنیس فوتبال انجام دادند.

* به هنگام ورود امیر قلعه‌نویی به داخل چمن، زیر پای وی یک گوسفند قربانی کردند. همچنین یکی از لیدرهای استقلال بین سرمربی و بازیکنان اسپند دود کرد.

* امیر قلعه‌نویی ۲ دقیقه با بازیکنان صحبت کرد و سپس آنها را در اختیار مربی بدنساز استقلال قرار داد.

* امیرحسین صادقی به همراه پسرش امیرمهدی در تمرین حاضر شد و جالب اینکه فرزند صادقی هنگام عبور بازیکنان از موانع جلوتر از سایر بازیکنان حضور داشت و باعثشده بود سرعت بازیکنان کم شود! هاشم بیک‌زاده دائما از اینکه پسر صادقی زیر دست و پای بازیکنان گرفتار شود نگران بود.

* عبور از موانع، تمرین آقاوسط و فوتبال درون تیمی از آیتم‌های تمرین امروز استقلال بود. آرش برهانی و ویسنته‌ آرزه به هنگام عبور از موانع با یکدیگر کری داشتند.

* یک هوادار معلول از نزدیک نظاره‌گر تمرین استقلال بود.

* شاهرخ بیانی، سیروس دین‌محمدی و دکتر امین نوروزی در تمرین امروز حاضر بودند.

* چند نفر از مسئولان کمپ استقلال و لیدرهای این تیم یک بنر بزرگ که روی آن نوشته شده بود " خدایا دستت را هرگز از سر امیرخان ما برندار " را در گوشه‌ای از محل تمرین آبی پوشان نصب کرده بودند.

* در پایان تمرین حسن اشجاری، عباس محمدرضایی، ویسنته آرزه، سیاوش اکبرپور، جواد نکونام، کیانوش رحمتی و آرش برهانی تمرین ضربات ایستگاهی کردند. علی حمودی و فرزاد حاتمی نیز در کنار هم به تمرینات اختصاصی پرداختند.

تمرین استقلال ساعت ۱۶:۲۰ به پایان رسید.