افکار -

محمد زادمهر با اشاره به روند کلی تیم پرسپولیس در نیم فصل دوم خاطرنشان کرد: روند کلی تیم به نظرم مثبت بوده است. وقتی نیم فصل دوم را با شرایط نیم فصل اول مقایسه کنیم متوجه می‌شویم که این تیم در لیگ باخت نداشته است و در حال پیدا کردن شکل واقعی خود است. در این بین از برخی مسایل داوری هم ضربه خورده است. من یحیی را یک مربی جوان و با شخصیت می‌دانم که از نظر دانش هم شرایط خوبی دارد و نیازمند حمایت است. خودم به شخصه حمایت کامل را از این مربی خوب انجام می‌دهم. ما باید از این دست مربیان آینده دار حمایت کنیم تا بتوانیم در آینده از آنها استفاده لازم را ببریم.

وی با بیان این که دیدار این تیم برابر آلومینیم هرمزگان را ندیده است، افزود: من هم شنیدم که گل محمدی در این بازی اخراج شد. اما باید عنوان کنم که حرکت تیم کاملا رو به جلو است. شاید برخی‌ها معتقد باشند که پرسپولیس زیاد برد کسب نکرده است ولی ما باید به جریان بازی هم نگاه کنیم. پرسپولیس در هر بازی موقعیت‌های گلزنی زیادی ایجاد می‌کند که این خیلی مهم است. حتی در این دیدار اخیر هم ظاهرا چندین موقعیت گلزنی داشته است که این موضوع را نباید از یاد ببریم چرا که در نیم فصل اول چنین شرایطی وجود نداشت.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا واقعا داوری‌ها علیه پرسپولیس بوده است، گفت: شرایط در هر بازی متفاوت است. یک وقتی داور صحنه‌ای را نمی‌بیند که آن کاملا صحیح است ولی در برخی صحنه ها شاهد هستیم که اتفاقات عجیب غریبی رخ می دهد که جای تامل دارد.

زادمهر ادامه داد: خودم به شخصه معتقدم که داوران انسانهای شریف و عاشق فوتبال هستند. اشتباهات را همه انسانها دارند ولی داور باید شهامت داشته باشد و بگوبد که اشتباه کرده است. ضمن این که بزرگترهای داوری نباید روی این اشتباهات سرپوش بگذارند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تصمیم رویانیان مبنی بر کناره گیری از لیگ برتر را مورد تایید قرار می دهید، گفت: هنوز این تصمیم در حد یک پیشنهاد است. من فکر میکنم که این تصمیم کمی احساسی بوده و قرار است روی آن توسط مسئولان باشگاه بحث شود.