افکار -

فداحسین مالکی اظهار داشت: پس از انتشار خبر کناره‌گیری پرسپولیس از لیگ برتر و جام حذفی به دنبال این بودیم تا این مسئله را با حضور اعضای هیئت مدیره کاملاً و موشکافانه بررسی کنیم.

وی افزود: باشگاه پرسپولیس همواره به داوران احترام گذاشته، اما متاسفانه برخی از آنها لطمه‌هایی را به تیم ما وارد کرده‌اند که آزار دهنده است. همین موضوع باعثنگرانی ۳۰ میلیون هوادار پرسپولیس شده است و قطعا محمد رویانیان باید این موضوعات را پیگیری کند.

وی افزود: فعلا عجله نکنید، انشاءالله در جلسه هیئت مدیره همه چیز را بحثخواهیم کرد و نظر نهایی را به اطلاع مردم و فوتبالی‌ها می‌رسانیم. ما از مسئولان فدراسیون فوتبال و تمام داوران می‌خواهیم فقط عدالت را رعایت کنند و با حساسیت بیشتر در بازی‌ها قضاوت کنند.

مالکی تاکید کرد: شخصا با توجه به شرایط پرسپولیس و امید این تیم در جام حذفی می‌خواهم پرسپولیس با قدرت در لیگ برتر و جام حذفی در هفته‌های آینده همه چیز را ثابت کند و با نتایج خوب حاشیه ها را پشت سر بگذارد اما در این خصوص و اتفاقات سایر بازی‌ها رویانیان ناراحت است. متاسفانه در یک بازی ۲ مربی ما اخراج می‌شود و این شاید در فوتبال ما نادر باشد. ما نگرانیم اما قطعا در این شرایط فدراسیون هم باید وسواس بیشتری به خرج دهد. اگر ما اعتراضی داریم قطعا در خیلی از اتفاق‌ها کارشناسان نظرشان را به من داده‌اند و به همین دلیل رویانیان نگران داوری‌های آینده مخصوصا در جام حذفی است.

مالکی خاطرنشان کرد: امیدوارم اتفاقات داوری بسیار موشکافانهتر پیگیری شوند تا حق هیچ تیمی از بین نرود، ما هم سعی خواهیم کرد تا با قدرت تا دقایق پایانی در ۲ جام ظاهر شویم اما نظر هیئت مدیره شرط است و باید همه اعضاء در جلسه فوقالعاده نظر خود را بدهند.