افکار گروه ورزشی:

میرشاد ماجدی درباره شرایط فعلی استقلال و مشکلات این تیم گفت: ‌ الان مشکل استقلال چیزی فراتر از مدیریت و مسایل فنی است. استقلال به بحران رسیده و نیاز به مدیریت بحران دارد. اگر این بحرانها حل نشود استقلال به مشکل می خورد و دودش به چشم تماشاگران می رود. نامهای بزرگ هیات مدیره استقلال بیایند و در این روزهای حساس به تیم کمک کنند.

وی در پایان درباره تقابل استقلال با تیمهای آسیایی، اظهارداشت: تقابل استقلال با این تیمها در شرایطی که تیم با این همه مشکلات مالی مواجه است عادلانه نیست. مثلا در همین کشور قطر پشت پرده کثیفی در فوتبال وجود دارد و پولهای زیادی رد و بدل می شود. استقلال در تقابل با این تیمها نمی تواند کاری انجام دهد و فقط باید به غیرت ایرانی بازیکنان دلخوش کنیم.

ماجدی درخصوص مشکلات مالی استقلال گفت: در ماههای اخیر آنقدر درگیر اتفاقات داخلی بودیم که نتوانستیم خودمان را به خوبی مهیای لیگ قهرمانان کنیم. ما فقط می توانیم با پرداخت پول به بازیکنان به آنها انگیزه بدهیم که این اتفاق هم هنوز رخ نداده است. بازیکنان استقلال تاکنون غیرت و تعصب خود را ثابت کرده اند و با کمترین دریافتی بهترین نتیجه را گرفته اند.

سرپرست استقلال درباره اینکه آیا می توان به قهرمانی استقلال در آسیا امیدوار بود؟ افزود: انسان به امید زنده است. ما هم ناامید نیستیم اما باید قبول کنیم شانس زیادی برای قهرمانی نداریم. در واقع تیری در تاریکی پرتاب می کنیم تا ببینیم چه می شود و این تیر به مقصد می خورد یا نه.

ماجدی در پایان درباره هجمه های اخیر علیه استقلال گفت: چون استقلال با حداقلها، حداکثرها را به دست آورده همه به دنبال این هستند که چرا این اتفاق افتاده است. در واقع به قطار در حال حرکت سنگ می زنند و طبیعی است که این همه هجمه برای استقلال به راه بیندازند.