افکار

- مجید صالح در پایان تمرین امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران حاضر در کمپ اختصاصی این باشگاه ضمن بیان مطلب فوق گفت: خوشبختانه شرایط تیم خوب است و تنها نسبت به محرومیت ساموئل شک داشتیم که اعلام کردند چون این بازیکن فصل گذشته مستقیما کارت قرمز دریافت نکرده و دو بار کارت زرد گرفته است، محروم نیست.

وی در این خصوص خاطرنشان کرد: با این حال ما نمی‌خواهیم به سرنوشت تیم سپاهان اصفهان گرفتار شویم، به همین دلیل از کنفدراسیون فوتبال آسیا بار دیگر استعلام خواهیم گرفت تا مشکلی پیش نیاید.

مربی تیم استقلال در خصوص غیبت جباری در تمرین امروز یکشبه استقلال تصریح کرد: این موضوع را باید از ماجدی که سرپرست تیم است، بپرسید. ما به خاطر دو بار جراحی که روی پای جباری صورت گرفته است تمرینات بعد از روز بازی و نیز تمرینات وزنه‌ای را برای این بازیکن معاف کرده‌ایم، با این حال اطلاعی ندارم چرا به تمرین نیامده است. خوشبختانه مشکل مالیاتی او هم حل شده است.

صالح در خصوص مشکلات مالی تیم هم گفت: خود قلعهنویی هم گفته است از بودجهای که قرار بود وزارت ورزش در اختیار باشگاه قرار دهد، تنها یک سوم آن به باشگاه تزریق شده است. بهرحال ما تیم دولتی هستیم و باید از وزارت ورزش تغذیه شویم. همه ما این روزها با مشکلات مالی درگیر شدهایم و امیدوارم که مسئولان چاره ای در این باره بیاندیشند.