به گزارش افکارنیوز، منصور ابراهیم‌زاده امشب در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار کرد: تیم تراکتورسازی تبریز از تیم‌های خوب لیگ برتر بوده و با برنامه بازی می‌کند و برای هر تیمی، بازی با تراکتورسازی سخت است.

وی افزود: البته در کنار بازی خوب، حمایت تماشاگران تراکتورسازی نیز در موفقیت‌های این تیم تاثیرگذار بوده و نباید این فاکتور مهم را فراموش کرد.

نفت تهران به دلیل نداشتن تماشاگر رنج می‌برد

ابراهیم‌زاده تصریح کرد: برخلاف تراکتورسازی، تیم نفت تهران از عدم داشتن تماشاگر که یکی از عوامل موفقیت هر تیمی است، رنج برده و اگر فاکتور حمایت تماشاگر را داشتیم، امروز ما نیز از تیم های مدعی قهرمانی در لیگ برتر بودیم.

وی بازی‌های باقیمانده تیمش را حساس خوانده و ابراز داشت: چند بازی باقیمانده نفت تهران با تیم‌ای بالا جدولی بوده ‌حکم بازی‌های شش امتیازی را دارد و در مشخص شدن جایگاه نفت تهران در لیگ برتر نقش اساسی را خواهد داشت.

نفت تهران سال گذشته هم عملکرد خوبی داشت

سرمربی تیم نفت تهران با اشاره به جایگاه خوب این تیم در رقابت‌های فصل گذشته خاطرنشان کرد: مجموعه باشگاه نفت برای بهبود نتایج این تیم در فصل جاری برنامه‌ریزی کرده و در نیم فصل دوم تیم متحول شده‌ای نشان دادیم که برخلاف نیم فصل اول که افت و خیز داشتیم، دور برگشت در نتایج تیم نفت ثبات دیده می‌شود.

ابراهیم‌زاده به بازی چند سال اخیر تراکتورسازی با ذوب آهن اصفهان اشاره کرده و ابراز داشت: من هر موقع به تبریز آمده‌ام بازی خوبی مقابل تراکتورسازی انجام داده و فردا نیز با همین هدف تیم نفت را مقابل تراکتورسازی هدایت خواهم کرد.

در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال کشور ساعت ۱۶ فردا دوشنبه ۱۴ اسفند تیم تراکتور سازی تبریز با نفت تهران در ورزشگاه یادگار امام(ره) رو در رو هم قرار خواهند گرفت.

بازی رفت دو تیم در تهران با تساوی یک بر یک به اتمام رسیده بود.