گروه ورزشی:

برنامه ی نود در حالی دو شنبه شب به روی آنتن شبکه ی سه سیما رفت که همراه با حواشی جالبی بود:

شما از محسن قهرمانی نترسید!!
مسعود مرادی کارشناس داور برنامه ی ۹۰ بود، فردوسی پور در ابتدا از او در مورد رفتار محسن قهرمانی داور پرسپولیس و راه آهن سوال کرد.(رفتار خشن محسن قهرمانی در بازی پرسپولیس و راه آهن)
فردوسی پور: شما از آقای قهرمانی نترسیدید!! چرا این طوری بود.. دراین تصاویر او کارهایی می کند که آدم و حشت می کند.

مرادی: البته قبلا هم کمیته داوران به او تذکر داده است اما قهرمانی باز هم کارهایش را تکرار می کند.
فردوسی پور: کارهای قهرمانی واقعا ترسناک است!
فردوسی پور در ادامه برنامه نیز بازهم به این موضوع اشاره کرد گفت: بازیکنان که رعیت داوران نیستند که این طور رفتار می کند باید احترام ها حفظ شود.
امیدوارم که آقای عسگری یا به صورت خودجوش خود محسن قهرمانی روی خط بیاید و راجب برخوردش توضیح دهد.


سوژه داغ نود پای کوره
به گزارشافکار نیوز، گزارش گر نود درحاشیه بازی ذوب آهن و پرسپولیس در جام حذفی با کارگران کارخانه راه آهن گفتگو کرده بود، کارگران کارخانه ذوب آهن اعلام کردند ما حاضرهستیم سه شیفت کار کنیم اما این تیم سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.

از نکات جالب دیگر تاکید مسئولان کارخانه ذوب آهن بود که کارگران که برای تشویق ذوب آهن به ورزشگاه می روند و به آنها هیچ گونه اضافه کاری تعلق نمی گیرد. اما در گزارش نود مشخص شد که پیش از بازی به کارگرانی که در ورزشگاه حضور دارند اضافه کاری تعلق می گیرد و از میان شان قرعه کشی صورت می گیرد.


قرعه کشی جام حذفی این بار بدون لیوان انگریبرت صورت گرفت.
برنامه ی نود قسمت هایی از مراسم قرعه کشی جام حذفی را نشان داد عادل فردوسی پور مجری و تهیه کننده نود گفت: این بار قرعه کشی به صورت خوب برگزار شد و خدارو شکر دیگر خبری از لیوان های انگریبرت نبود(اصرار های مجری برنامه انگار این بار فایده داشت)

مرد سال فوتبال ایران
پرسش نظرسنجی ۹۰ این هفته با توجه به روزهای پایانی سال در مورد بهترین بازیکن سال ایران
بود؟ که گزینه های انتخاب شده ی توسط کارشناسان برنامه ی نود ۱ - اشکان دژاگه ۲ - مهدی رحمتی ۳ - محرم نویدکیا بودند
که در این نظرسنجی، ۵۷ درصد دژاگه را انتخاب کردند تا او از دیدگاه مخاطبان برنامه ی نود بهترین بازیکن سال فوتبال ایران شود و ۳۶ درصد به رحمتی ۷ درصد نویدکیا را برگزیدند.