به گزارشافکارنیوز،بهرام مشتاقی اظهار کرد: تیم ملی سهم شخص خاصی نیست و یک مسئله ملی است که همه باید کمک کنیم تا این تیم به موفقیت برسد و من از این که تکلیف کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان قبل از رقابت‌های آسیایی مشخص شد بسیار خوشحالم.

وی درباره انتخاب اعضای کادر فنی تیم ملی گفت: چمن‌گلی به عنوان مربی ارشد خواهد بود و علی اشکانی به او کمک خواهد کرد. این دو نفر به خاطر تجربیات زیادی که دارند قطعا می‌توانند به موفقیت تیم ملی کمک کنند. البته در حال حاضر کشتی فرنگی ایران وضع آشفته‌ای دارد چرا که نفرات المپیکی در آن حضور ندارند اما با همین پتانسیل هم می‌توانیم به موفقیت برسیم.

مشتاقی همچنین درباره اعضای کادر مشاوره فرنگی گفت: چه کسانی بهتر از آقایان ملاقاسمی و علی‌آبادی که پیر کشتی فرنگی هستند و می‌توانند به خوبی در این زمینه مشاوره بدهند.

وی در ادامه درباره صحبت‌های حمید سوریان مبنی بر کشتی نگرفتن اظهار کرد: قول می‌دهم که سوریان باز هم کشتی بگیرد چون او این پتانسیل را دارد که رکورد عبدالله موحد را بشکند و قطعا با صحبت‌هایی که با او خواهد شد از این به بعد هم مثمرثمر خواهد بود.

سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی در پایان گفت: از اینکه بتوانم یک قدم کوچک برای کشتی فرنگی ایران بردارم بسیار خوشحالم. حتی آب آوردن برای کشور هم یک افتخار است چه برسد به سرپرست تیم ملی کشتی ایران شدن.