به گزارش ایسنا، آنتونی ویترز ۳۱ ساله که با همدستی یک مرد دیگر بین سالهای ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ میلادی یک پسر نوجوان را ربوده و او را به شدت مورد آزار و اذیت و ضرب و شتم قرار داده بود، به ۳۰ سال حبس محکوم شد.البته این مرد در جلسه رسیدگی به پرونده‌اش تمامی اتهامات خود را تکذیب کرد و افزود: من این پسر را دوست دارم. من به خانواده‌ او احترام می‌گذارم.

قربانی این مرد که «کایل رامیرز» نام دارد، توسط وی ربوده شده و در منزل همسایه به مدت بیش از یک سال به زنجیر کشیده شده بود.

این پسر نوجوان نیز در جلسه دادگاه اعلام کرد که همزمان با ورودم از من بیگاری کشیده و به من گفتند که باید در کنار شومینه بخوابم. آنان لباس‌هایم را از تنم بیرون آوردند. این مرد شیطان‌صفت من را بارها با آتش سوزاند. دستم را برید و بر روی زخم وایتکس ریخت. این مرد با همدستی دوستش که «شوماخر» نام داشت، در مقابل التماس‌های من فقط لبخند می‌زدند.

به گزارش ایسنا، کایل در ادامه به روزنامه دیلی میل خاطر نشان کرد: پسر دو ساله شوماخر یک روز کلیدهایی به من داد. پس از آن موفق شدم قفلها را باز کنم و از خانه بگریزم. سپس از پنجره بیرون پریده و خودم را به نزدیکترین کلوپ ورزشی در آن حوالی رساندم. یکی از کارکنان این کلوپ به من کمک کرد.