به گزارش افکارنیوز، در حالی که قرار است از چارچوب هفته سی ام مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران تیم‌های صبای قم و سپاهان اصفهان از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه یکشنبه ۲۷ اسفندماه در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم با یکدیگر جدال کنند کنفرانس خبری پیش از این دیدار عصر روز شنبه در دفتر باشگاه صبا برگزار شد.

پرویز مظلومی سرمربی آلومینیوم هرمزگان اولین غایب این نشست بود که مدیر رسانه‌ای صبای قم دلیل غیبت او را تأخیر در انجام پرواز بندرعباس - تهران عنوان کرد.

رضا ملکی افزود: تیم آلومینیوم هرمزگان قرار بود ساعت ۱۳ امروز بندرعباس را به مقصد تهران ترک کند که این پرواز با دو ساعت تاخیر در ساعت ۱۵ انجام شد.

وی ادامه داد: تیم آلومینیوم به محض ورود به تهران وارد استادیوم آزادی تهران شد تا یک جلسه تمرینی را در آن جا برگزار کند و پرویز مظلومی نیز به علت حضور در آن تمرین نتوانست خود را در ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به نشست خبری برساند.

صمد مرفاوی نیز دومین سرمربی غایب در نشست بود که به جای او محمود فکری دستیارش پاسخگوی خبرنگاران بود.

به گفته مدیر رسانه‌ای صبای قم سرمربی این تیم به دلیل جلسه ای که همزان در سازمان لیگ برترفوتبال داشت در نشست خبری حضور نیافت.

دیدار دو تیم در حالی برگزار خواهد شد که صبای قم هم اکنون در جدول رده بندی ۳۷ امتیاز داشته ودر رده یازدهم قرار دارد و نماینده هرمزگان نیز با ۲۸ امتیاز در رده چهاردهم جای گرفته است.