به گزارش افکار نیوز، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۲۱:۰۵ امشب در کویت به مصاف تیم ملی این کشور رفت که این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

مسعود شجاعی در دقیقه ۴۵ برای ایران گلزنی کرد. رضا قوچان نژاد نیز در وقت های تلف شده نیمه اول یک گل دیگر زد که کمک داور آن را آفساید اعلام کرد.

کویت در دقیقه ۷۵ از روی نقطه پنالتی گل مساوی را به ثمر رساند. دانیال داوری دروازه‌بان دورگه‌ای که به تیم ملی ایران دعوت شده در بازی امروز نیمکت نشین بود و رحمان احمدی در درون دروازه قرار گرفت.

داور کره ای در این بازی به احسان حاج صفی، آندرانیک تیموریان، مهرداد پولادی و مسعود شجاعی از ایران کارت زرد نشان داد. این دومین بازی تیم ملی ایران در مقدماتی جام ملت های آسیا بود و در دیدار اول ایران با ۵ گل تیم لبنان را شکست داده بود. کویت هم در بازی اول تیم تایلند را برده بود.

ایران صدرنشین گروه دوم مقدماتی جام ملت های آسیا با تیم های کویت، تایلند و لبنان همگروه است. تیم ملی ایران سال ۹۲ را با یک تساوی شروع کرد.

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران:

رحمان احمدی، سیدجلال حسینی، پژمان منتظری، خسرو حیدری، مهرداد پولادی، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، مجتبی جباری(از دقیقه ۶۸ احسان حاج صفی)، مسعود شجاعی(از دقیقه ۶۸ مهرداد اولادی)، اشکان دژاگه و رضا قوچان نژاد

سرمربی: کارلوس کی روش