به گزارش افکارنیوز، هاشم بیک‌‌زاده پس از شکست یک بر صفر استقلال مقابل الهلال درباره شانس صعود آبی‌پوشان به مرحله بعدی عنوان کرد: به نظرم حق ما در این دیدار باخت نبود. در بازی رفت واقعاً پیروز شدیم. هنوز هم هیچ چیزی برای ما تمام نشده است. لیگ هم باقی مانده و در لیگ قهرمانان آسیا هم بازی‌های آینده‌ای داریم.

وی با گلایه از برخی تماشاگران تصریح کرد: برخی از هواداران از اول فصل اصرار داشتند که چرا من به استقلال آمدم. تا توپ زیر پای من می‌آید شروع به شعار دادن می‌کنند. چندین ماه است که هیچ پولی نگرفته‌ایم، آخر هم بازیکن بی‌غیرت نامیده می‌شویم. این مسائل درست نیست، هواداران تیم خود را تشویق کنند.

هافبک استقلال در مورد شعار هواداران و تشویق آنها از یک بازیکن خاص یادآور شد: به هر حال هواداران بازیکنی را دوست دارند، مگر در پرسپولیس که علی کریمی تشویق می‌شود چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ برخی بازیکنان محبوب تماشاگران هستند. به این مسائل کاری ندارم، هوادار باید تیم خود را تشویق کند.

وی افزود: ‌ به هر حال بازیکن اشتباه می‌کند و هوادار علیه او نباید شعار بدهد. نمی‌دانم چه کار باید انجام دهم. ما چیزی را از دست نداده‌ایم. در لیگ صدرنشین هستیم و در آسیا در رتبه اول قرار داریم. هوادار حق دارد ناراحت باشد اما باید در جریان بازی تیم خود را تشویق کند.

بیکزاده در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه چرا هواداران علیه او موضع میگیرند، گفت: من چند بازی آینده در استقلال هستم و برای این تیم بازی خواهم کرد و در لیگ قهرمان خواهیم شد و در آسیا نتایج خوبی میگیریم. آنوقت از استقلال میروم و هواداران هر کسی که دلشان میخواست در پست من بیاورند.