به گزارشافکارنیوز،هفته سی‌وسوم لیگ برتر فوتبال ایران از ۳۰ فروردین آغاز شده و تا ۱۵ اردیبهشت ادامه خواهد داشت که از این نظر شاید اتفاقی نادر در دنیای فوتبال باشد. تک دیدار آغاز کننده این هفته روز جمعه ۳۰ فروردین بین داماش و سپاهان در ورزشگاه عضدی رشت برگزار خواهد شد، بازی که برای هر دو تیم سرنوشت ساز است.

شاگردان زلاتکو کرانچار که در هفته سی‌ودوم تا دقیقه ۹۰ با برتری یک بر صفر مقابل استقلال رویای قهرمانی می‌دیدند با دریافت گل تساوی خواب‌های‌شان کمی آشفته شد اما هنوز امید بسیاری دارند که با گرفتن ۶ امتیاز ۲ بازی باقی‌مانده چهارمین قهرمانی پیاپی خود را جشن بگیرند. اما در مقابل این رویا داماشی قرار گرفته که هنوز بر لبه پرتگاه سقوط قرار دارد و بنابراین با تمام قوا به میدان خواهد آمد تا امیدهایش را حفظ کند.

سپاهان با پیروزی در این بازی می‌تواند به صورت موقت تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه که دیدار فولاد خوزستان - استقلال برگزار می‌شود، صدرنشین باشد و نزدیک‌تر از آبی‌پوشان به قهرمانی. به همین خاطر می‌توان انتظار داشت سپاهان خسته و فرسوده با تمام توان به مصاف داماش برود تا به این مهم دست یابد و حداقل برای ۱۶ روز صدرنشین جدول باشد.

۳ امتیاز این دیدار سرنوشت ۲ تیم را تا اندازه زیادی مشخص می‌کند و تیم‌هایی چون استقلال، ذوب آهن و آلومینیوم هم به این دیدار چشم امید دارند تا معادلات قهرمانی و سقوط به نفع آنها تغییر کند. سپاهان اکنون در خط دفاعی خود با مصدومیت سوشاک و اخراج طالبی نیاز به ترمیم جدی دارد تا در زمین چمن مصنوعی رشت مقابل داماش غافلگیر نشود.

- برنامه دیدارهای هفته سی‌وسوم لیگ برتر به شرح زیر است:
هفته سی‌وسوم - گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و میلاد حضرت امام خمینی(ره)
جمعه - ۱۳۹۲/۱ / ۳۰
* داماش گیلان - سپاهان اصفهان، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه شهید عضدی رشت
سه‌شنبه - ۱۳۹۲/۲ / ۱۰
* پرسپولیس - ملوان بندرانزلی، ساعت ۱۹:۱۵، ورزشگاه آزادی تهران
یکشنبه - ۱۳۹۲/۲ / ۱۵
* ذوب آهن اصفهان - صنعت نفت آبادان، ساعت ۱۷:۴۵، ورزشگاه ذوب آهن فولادشهر
* آلومینیوم هرمزگان - تراکتورسازی تبریز، ساعت ۱۷:۴۵، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
* مس‌کرمان - گهر دورود، ساعت ۱۷:۴۵، ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
* پیکان تهران - فجر شهید سپاسی شیراز، ساعت ۱۷:۴۵، ورزشگاه پیکانشهر تهران
* سایپای البرز - نفت تهران، ساعت ۱۷:۴۵، ورزشگاه انقلاب کرج
* راه آهن - صبای قم، ساعت ۱۷:۴۵، ورزشگاه اکباتان تهران
* فولاد خوزستان - استقلال، ساعت ۱۷:۴۵، ورزشگاه تختی اهواز