به گزارشافکارنیوز،سعید شیرینی در خصوص رایزنی‌های باشگاه پرسپولیس مبنی بر جذب مدافع جدید اظهار داشت: این خبرها در این شرایط شیطنتی بیش نیست چون می‌خواهند تیم را در آستانه بازی حساس مقابل سپاهان به هم بریزند.

وی افزود: من از این اخبار واقعا تعجب می‌کنم، خط دفاعی ما یکی از بهترین‌های ایران و شاید آسیا است اما برای آن شایعات زیادی راه انداخته اند تا تیم را به هم بریزند، ما فعلا به تغییر در خط دفاعی فکر نمی‌کنیم چون بهترین‌ها را داریم، مگر اینکه خدایی نکرده خود بازیکنان بخواهند پرسپولیس را ترک کنند.

وی در خصوص قرعه کشی جام حذفی نیز گفت: خدا را شکر می‌کنم که این بار قسمت ما بود تا میزبان باشیم. قسمت و روزی آدم‌ها دست خداست، قلبا خیلی خوشحالم چون مهدی مهدوی کیا اسطوره باشگاه پرسپولیس می‌تواند در آزادی و در یک روز به یاد ماندنی از صحنه فوتبال خداحافظی کند. به امید خدا ۱۵ اردیبهشت روز باشکوهی در ورزشگاه آزادی برای هوادارانی باشد که همیشه ما را شرمنده کردند و همچنین برای مهدوی کیایی که حق زیادی به گردن این فوتبال دارد.

شیرینی ادامه داد: من هم معتقدم بازی در هر جایی که برگزار میشد ما باید به برد فکر میکردیم، چون بچههای ما این پتانسیل را دارند با عملکرد خوبشان فاتح جام حذفی باشند، اکنون هم نوبت هواداران خونگرم ما است که بیایند و از تیم حمایت کنند.