به گزارشافکارنیوز، رضا حقیقی در خصوص فینال جام حذفی و محل برگزاری آن در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: از این اتفاق بسیار خوشحال و راضی هستم. با شانس بد در اکثر بازی‌های جام حذفی میهمان بودیم و این کمی برای پرسپولیس سنگین بود. البته الان هم نمی‌توانیم بگوییم چون بازی در آزادی برگزار می‌شود از الان برنده‌ایم و همه چیز تمام شده است.

وی افزود: این یک خبر خوب برای ما بود. من هم تمریناتم را اختصاصی دنبال کردم. از همین جا از دکتر چشمه‌سری، علیپور تشکر ویژه‌ای دارم که واقعا برای بهبودی من سنگ تمام گذاشتند و من مزاحم آنها شدم. تمرینات پرسپولیس از امروز آغاز می‌شود و من انشاءالله از سه روز دیگر تمریناتم را با تیم آغاز خواهم کرد.

حقیقی در خصوص عملکرد خوب خط هافبک سپاهان با حضور محرم نویدکیا نیز گفت: من قبول دارم که خط هافبک سپاهان بسیار قدرتمند و قوی است ولی هافبک های ما هم ضعیف نیستند. ما هم بهترین هافبک‌های ایران را داریم. ما در بازی برگشت در چارچوب لیگ برتر در آزادی دقیقه ۹۳ به سپاهان گل زدیم اما آنها را حدود ۷۰ دقیقه اذیت کردیم و تحت فشار قرار دادیم.

وی افزود: در آن بازی ما باید با اختلاف سپاهانیها را میبردیم اما نشد. ولی در کل استخوانبندی سپاهان به نظرم بسیار منظم و قوی است و باید مقابل این تیم بسیار باهوش بازی کنیم. من این قول را به هواداران میدهم که یکی از بهترین بازیهای پرسپولیس را به نمایش بگذاریم چون هرگز دوست نداریم مقابل هوادارانمان جام از تهران خارج شود. خدا را شکر فرصت لازم را نیز برای تمرینات داریم و انشاءالله سعی خواهیم کرد که با یک بازی هجومی، منظم و البته با تمرکز در خانه جشن قهرمانی خود را بگیریم.