به گزارش افکارنیوز،سیدجلال حسینی درباره قرعه‌کشی فینال جام حذفی و برگزاری این بازی در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: در بازی‌های جام حذفی متاسفانه همیشه بر اثر قرعه میهمان بودیم، اما خدا را شکر این بار بازی در خانه خودمان افتاد و می‌توانیم در ورزشگاه به میدان برویم که قطعا هواداران ما آن را پُر می‌کنند.

وی افزود: البته باید این را بدانیم که برای تیم خوبی مثل سپاهان هیچ فرقی ندارد در آزادی بازی کند یا اصفهان. آنها این موضوع را ثابت کرده‌اند و می‌بینید همیشه در خانه حریفان برای تیم‌ها دردسرساز شده‌اند.

حسینی تاکید کرد: سپاهان در خطوط مختلف بازیکنانی بسیار خلاق و با توجه به اینکه مدت زیادی است که این بازیکنان کنار هم بازی می‌کنند بازیکنانی هماهنگ دارد. در خط حمله هم بسیار خطرناک است و هرگز نباید مقابل بازیکنان این تیم اشتباه کرد.

مدافع قرمزپوشان یادآور شد: خوشبختانه به اندازه کافی از سپاهان شناخت دارم اما ما باید بدانیم که اگر تمرکز لازم را نداشته باشیم، خدای ناکرده مقابل این تیم دچار دردسر خواهیم شد. پس هنوز برای ما اتفاقی نیفتاده و فقط باید در زمینی بازی کنیم که هواداران ما پشت ما مثل کوه خواهند ماند. من امیدوارم این جام به پرسپولیس برسد.

حسینی ادامه داد: خوشبختانه در سال های اخیر همواره در تیمهایی بودهام که همیشه قهرمان و مسافر آسیا شده اند و این بار هم من هم مانند سایر بازیکنان دوست دارم با پرسپولیس به یک قهرمانی برسم و در یک روز باشکوه آن هم در ورزشگاه آزادی این افتخار رویایی را تجربه کنم، اما دوباره تکرار میکنم که در فینال جام حذفی ما فقط میزبان شدیم و هیچ اتفاقی قبل از بازی پیش نیامده است. ما باید طوری بازی کنیم که مانند یک میهمان باشیم و هرگز نباید ذرهای از تلاشمان بکاهیم.