به گزارشافکارنیوز،هادی شکوری مبلغ ۲۲۰ میلیون تومان از باشگاه شاهین بوشهر طلب دارد ولی هنوز طلب خود را دریافت نکرده است. این در حالی است که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم در این پرونده حکم را به سود شکوری داده است. این یک مبلغ قابل توجه است ولی شکوری می خواهد آن را به مردم زلزله زده بوشهر هدیه کند.

مدافع نفت تهران در این خصوص می گوید: «من باید این اتفاق دردناک را به مردم بوشهر تسلیت بگویم و از آنها می خواهم که جامعه فوتبال را در غم خودشان شریک بدانند. این اتفاق برای من که مدتی در کنار آنها زندگی کردم بسیار ناراحت کننده بود و برای خانواده های داغدیده طلب صبر دارم. امیدوارم همه فوتبالی ها تا آنجا که امکان دارد به فکر زلزله زده ها باشند تا حداقل قسمتی از مشکلات آنها حل شود.»

شکوری در قسمت دیگری از حرف هایش تاکید می کند: من بایت حضورم در شاهین ۲۲۰ میلیون از این باشگاه طلب دارم و کمیته انضباطی هم حکم را به سود من داد. اگر هم از طریق این کمیته به پولم نرسم می توانم از طریق فیفا این موضوع را پیگیری کنم ولی از مسئولان کمیته انضباطی می خواهم که در مورد طلب من اقدام کنند.الان حکم صادر شده و کاری هم از دست من ساخته نیست چون کمیته انضباطی باید برای گرفتن حق من اقدامی انجام دهد. من این پول را به مردم زلزله زده اهدا می کنم و از مسئولان فدراسیون و کمیته انضباطی می خواهم که این مبلغ را به مردم زلزله زده بدهند.