اين کنفرانس با حضور سرمربيان و کاپيتانهاي دو تيم راس ساعت ۱۵ در سالن کنفرانس هتل اسپيناس تهران واقع در بلوار کشاورز برگزار ميشود. خبرنگاران داخلي و خارجي در اين نشست خبري حضور خواهند داشت.

به گزارش ایسنا، مسئولان AFC همچنین اعلام کردند با توجه به لغو سفر ناظر داوری دیدار تیمهای پرسپولیس و الوحده جایگزینی انتخاب خواهند کرد. سفر ناظر داوری اهل بحرین دیدار تیم‌های پرسپولیس و الوحده امارات به ایران منتفی شده است و مسوولان AFC اعلام کرده اند جایگزین وی به زودی معرفی و عازم ایران می‌شود.

باشگاه پرسپولیس هم در آستانه دیدار با الوحده امارات در چهارچوب لیگ قهرمانان آسیا، طی اطلاعیه ای از هواداران خود خواست با حضور پرشور خود در ورزشگاه آزادی، همچون همیشه به حمایت از تیم محبوبشان بپردازند و برای رقم زدن روزی باشکوه، در کنار سرخپوشان تهرانی باشند. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

هواداران عزیز و دوست داشتنی

تلاش خدمتگزاران شما در باشگاه پرسپولیس این بوده است که با کمک خداوند منان و عنایت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و شما خوبان با کسب بهترین نتایج ممکن در قطور دفتر این باشگاه سطوری ماندنی را رقم بزنند.

مسیری که در این ایام طی شد، چون مسیر رودخانه‌ای است که از میان سنگ‎ها و صخره‌هایی سخت عبور می‌کند. مسیری دشوار که با تمام گفتنی‌ها و ناگفتنی‌هایش، تا به امروز با حضور دلگرم کننده شما خوبان و حمایت‌های همیشگی و پرشورتان با همه کاستی هایش طی شده است. اینک با فرا رسیدن زمان اولین دیدار خانگی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در برابر الوحده امارات، در آستانه ورق خوردن فصلی دیگر از کتاب قطور پرسپولیس هستیم.

فصلی که کلیه ارکان باشگاه برای ثبت آن به دلنشین‌ترین نحو ممکن، هم قسم شده اند. این مهم اما به نیکی رقم نخواهد خورد مگر با حضور پرشور شما که می‌تواند استادیوم آزادی را مامنی امن برای ساق‌هایی کند که به عشق شما و با نیرو گرفتن از دم و نفس شما برای کسب موفقیت می‌دوند.

مامني امن براي ديگر خدمتگزاران شما در باشگاه پرسپوليس که هر کدام در هر جايگاهي، براي کسب رضايت شما تلاش مي کنند. روز چهارشنبه ورزشگاه آزادي با حضور شما يکپارچه سرخ خواهد شد تا اين ديدار، آغازي باشد براي پاياني باشکوه براي پرسپوليس در فصل جاري ليگ قهرمانان آسيا.