به گزارش افکارنیوز، ناصر فریادشیران خاطر نشان کرد: همانطور که در برنامه ۹۰ شاهد بودید کفاشیان به صراحت اعلام کرد که هیچ تبانی در لیگ ایران رخ نداده است حال آنکه نایب رییس فدراسیون و نزدیک ترین فرد به وی در مصاحبه ای تبانی را در لیگ یک محرز دانست.

وی ادامه داد: ‌ این تناقض گویی ها چه معنی می دهد؟ آیا جز این است که رییس فدراسیون از عملکرد زیر مجموعه خود کاملا بی اطلاع است؟ آیا این تناقض نشان دهنده ضعف مدیریتی کفاشیان نیست؟

وی افزود: بحثتبانی مربوط به زمان حال نیست بلکه در سال های گذشته نیز ما شاهد چنین مسائلی در فوتبال کشورمان بودیم و کسی به آن اهمیتی نمی داد زیرا قانون فقط برای افراد با نفوذ است و آنها هر جا که قوانین سد راهشان باشد آن را نمی شکنند بلکه قانون را خَم می کنند.

فریادشیران گفت: ‌ ۹۰ تمام حقایق را بازگو کرد اما این برنامه به تنهایی نمی تواند فساد را در فوتبال ریشه کن کند زیرا این مقوله بسیار گسترده است و نیاز به عزم راسخ رسانه ها و قاطعیت مسئولین دارد و حتی عقیده دارم محمد عباسی وزیر ورزش شخصا باید وارد این موضوع شده و دخالت کند تا وضعیت از این بدتر نشود.

مربی سابق نفت تهران عنوان کرد: ‌ نمی دانم دوستان عزیزمان در فدراسیون وقتی اختیاری از خود ندارند چرا همچنان برای حضور در راس فوتبال اصرار می ورزند.

وی اضافه کرد: در اروپا بازیکن مرتکب خطای ناجوانمردانه می شود نه تنها از سوی فدراسیون فوتبال آن کشور بلکه از سوی باشگاه خود نیز مورد موآخذه قرار گرفته و سنگین ترین جریمه ها را نیز برایش در نظر می گیرند اما در ایران بحث به کلی متفاوت است ما مربی خلاف کار را از لیگ برتر اخراج می کنیم و به او اجازه می دهیم تا در لیگ یک فعالیت کند و با این کار عملا به او فهماندیم که دوست عزیز حالا که نمی توانی در لیگ برتر به کار های خلافت ادامه دهی به راحتی کارهایت را در لیگ یک انجام بده و این است نهایت فوتبال پاک ما!!