به گزارش افکارنیوز، بهروز عطایی پس از کسب پنجمین پیروزی متوالی در جام باشگاه‌های آسیا، اظهار کرد: بازی خوبی بود. با توجه به اینکه در مرحله پلی‌آف به مصاف گاز عراق رفتیم واقعا نگران نتیجه بودم زیرا ممکن بود در صورت باخت مقابل حریف از صعود به جمع چهار تیم برتر باز بمانیم. عراق تیم ضعیفی نبود. آن‌ها اگرچه خوب نتیجه نگرفته بودند اما مقابل همه حریفان خود، پرقدرت ظاهر شدند. به قزاقستان ۳ بر ۲ و در گیم پنجم باخته بودند. خوشحالم که این بازی را هم با برد پشت سر گذاشتیم.

وی افزود: تیم ما قدرت بالاتری نسبت به حریف داشت و خوب بازی کردیم. ست سوم هم به اشتباه فردی خود باختیم وگرنه هیچ تیمی در این تورنمنت نمی‌تواند از ما ست بگیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که دوست دارید در مرحله بعد به مصاف نماینده چین بروید یا قزاقستان خاطرنشان کرد: هر دوی این تیم‌ها بسیار قدرتمند هستند. قزاقستان با ترکیب کامل تیم ملی خود به این مسابقه‌ها آمده است. برای ما زیاد فرقی نمی‌کند که به مصاف کدام تیم برویم. به نظرم بازی با چین سخت‌تر خواهد بود چرا که یک بار با آن‌ها روبه‌رو شده‌ایم و هر دو تیم با شیوه‌ای متفاوت از مسابقه اول به میدان می‌روند.

عطایی در پایان بار دیگر گفت: ما به اشتباه خود یک ست را واگذار کردیم. حریف تیم جنگندهای بود و از فرصت استفاده کرد. تنها نگرانی من همین است که تیمم بیش اندازه دچار اشتباه شود. ما در روند کلی دچار مشکل نبودیم و حتی در ست سوم هم ۲۱ - ۱۹ از حریف پیش افتاده بودیم و میتوانستیم پیروز شویم. در مجموع تاکتیکهای ما اشکالی نداشت.