به گزارش افکارنیوز، تیم استقلال اولین تمرین خود را بعد از سومین قهرمانی در لیگ برتر از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار کرد.

با توجه به اینکه آبی‌پوشان یک هفته قبل از پایان فصل به عنوان قهرمانی رسیدند، پیش‌بینی می‌شد تمرین استقلال پذیرای هواداران زیادی باشد که این اتفاق افتاد و نزدیک به ۲۵۰ نفر از طرفداران این تیم به زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی آمدند. طرفداران تیم استقلال با پخش شیرینی و اهدای دسته گل به بازیکنان تیم استقلال و همچنین نصب بنرهای مختلف قهرمانی را تبریک گفتند. روی یکی از این بنرها نوشته شده بود «ما استقلالیم و حالا حالاها قهرمان» ‌و از سوی دیگر طرفداران استقلال به طرفداری از قلعه‌نویی، بنری را تهیه کرده بودند و همچنین روی یکی از پارچه‌ها علیه عادل فردوسی‌پور شعارهایی نوشته شده بود.

* تیم ملی بوکس در حین تمرین آبی‌پوشان مشغول برنامه‌های هوازی بود که آرزه کاماچو این تمرینات را از نزدیک نظاره می‌کرد و دقت عمل خاصی روی آن داشت.

* امیر قلعه‌نویی به هنگامی که به محل تمرین آمد مورد استقبال طرفداران آبی قرار گرفت. وی به میان جمعیت رفت و با آنها عکس یادگاری گرفت اما جالب است که هواداران این تیم از قلعه‌نویی می‌خواستند تا از این تیم نرود و استقلال قهرمان آسیا کند.

* درحالی که ۳۰ دقیقه از تمرین آبی‌پوشان گذشته بود جواد نکونام به همراه مهدی رحمتی و حنیف عمران‌زاده خود را به محل تمرین رساند. رحمتی و نکونام مورد استقبال عکاسان رسانه‌های ورزشی قرار گرفته و در اقدامی جالب به کدورت خود پایان داده و آشتی‌کنان خود را رسمی کردند.

* هاشم بیک‌زاده امروز تنها تمرین انجام داد و راهی سونا و استخر شد.

* منصور پورحیدری، شاهرخ بیانی، مهدی فنونی‌زاده، سیروس دین‌محمدی و امیر عرب در تمرین امروز آبی‌پوشان حاضر بودند.

*‌یکی از هواداران تیم استقلال با تهیه یک کاپ قهرمانی در حین برگزاری تمرین به سمت قلعه‌نویی رفت و در اقدامی عجیب آن را به سرمربی تیم استقلال تحویل داد. قلعه‌نویی با تعجب به این تماشاگر نگاه می‌کرد و با خنده جام را از او گرفت.

* بازیکنان تیم استقلال در مرحله اول تمرین زیر نظر مجید صالح به دویدن دور زمین و کارهای تاکتیکی پرداختند. در تمرین امروز خسرو حیدری، مجتبی جباری و سیاوش اکبرپور غایب بودند.

* سرمربی تیم استقلال در تمرین امروز تنها نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی تیمش بود و برنامه‌های تیمی را مجید صالح برعهده داشت.

* دو کودک خردسال که چند روز پیش هم به محل تمرین آمده بودند در تمرین امروز پا به توپ شدند و جالب این جا بود که هر دو نفر پیراهن شماره ۷ فرهاد مجیدی را پوشیده بودند.

* بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل فولاد خوزستان به میدان رفته بودند امروز تنها تمرینات سبک انجام دادند و بقیه در قالب دو گروه فوتبال درون‌تیمی را پشت سر گذاشتند.

*حسن جوهرچی بازیگر سینما در تمرین امروز حاضر شده بود و در پایان با مهدی رحمتی و علی حمودی دقایقی صحبت کرد.