به گزارش افکارنیوز، محمد رویانیان که عصر امروز سه شنبه در حاشیه تمرین پرسپولیس با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب در پاسخ به این پرسش که تکلیف پرسپولیس برای فصل آینده چه می شود گفت: پرسپولیس به حیاتش ادامه می دهد و گام های بلندی برای حرف های شدن برخواهد داشت. ما می خواهیم فصل آینده یک جام باشکوه را برای هواداران به ارمغان بیاوریم و به همین خاطر برنامه هایما را شروع کرده ایم.

وی در پاسخ به این پرسش که تکلیف سرمربی پرسپولیس برای فصل آینده چه می شود گفت: من چند روز قبل از دیدار فینال جام حذفی مذاکراتم را با یحیی گل محمدی آغاز کردم که این مذاکرات امروز هم ادامه داشت. گل محمدی برنامه هایش را برای فصل آینده به باشگاه ارائه کرده و قرار است تا روز پنجشنبه تکلیف کادر فنی برای آینده مشخص شود. باشگاه پرسپولیس باید حرفه ای عمل کند و در جذب بازیکنان نظر سرمربی را هم داشته باشد اما اینطور نیست که فقط سرمربی در مورد بازیکنان نظر نهایی را بدهد بلکه باشگاه هم نظر خواهد داد.

محمد رویانیان در مورد بازگشت علی کریمی و اینکه باشگاه در این زمینه چه اقداماتی انجام داده است گفت: خودم چند بار تلفن همراه کریمی تماس گرفتم که پاسخ نداد. به همین خاطر قائم مقام باشگاه را مامور کرده ام که پیگیر آخرین وضعیت کریمی باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تایید خبر پرداخت ۱۱۰ هزار دلار از بدهی های این باشگاه به نلو وینگادا گفت: یک قسط دیگر از طلب این مربی باقی مانده که آنها را هم پرداخت خواهیم کرد.