به گزارشافکارنیوز،صادق درودگر درباره صحبت‌های احمدزاده گفت: من توجهی به صحبت‌هایی که چیزی به آدم اضافه نمی‌کنند، ندارم. او عصبانی بوده و ادبیاتش همین است. او در تمام ادواری که سرمربی بوده، این گونه صحبت می‌کرده و حتما به خاطر دارید در یک برنامه ۹۰ درباره پورطهماسب گفته بود او دفتردار است یا درباره پورنعمت گفته بود که هیچ کاره است. وقتی کسی واقع‌بین نباشد، ضعف خودش را نمی‌بیند. او اگر می‌خواهد آینده‌ی ملوان را بسازد و به انزلی کمک کند باید از الان اشکالاتش را بپذیرد. خود من هم حتما ایراداتی داشته‌ام و باید تلاش کنم تا ایراداتم را برطرف کنم.

او در پاسخ به این سوال که چرا احمدزاده را به عنوان سرمربی ملوان انتخاب کرده بود، اظهار کرد: من با افرادی مشورت کردم. من در انزلی کم‌تجربه بودم و مشاورانم به من گفتند که او می‌تواند کمک کند. مثل الان در انزلی باتجربه نبودم که صدایم کنند صادق انزلی‌چی.

مدیرعامل ملوان درباره آینده ملوان هم صحبت کرد و افزود: جلسه کمیته فنی را برگزار کردیم تا نیازهایمان برای فصل بعد را پیدا کنیم و بیشتر به پایه توجه کنیم. درباره سرمربی فصل بعد هم صحبتی نشد و حتما با مشورت در این باره تصمیم می‌گیریم. همچنین قرار است ۲۴ اردیبهشت با حضور پیشکسوتان و مسئولان انزلی به همراه هدایتی جلسه‌ای برای آینده ملوان داشته باشیم که مسائل زیادی در آن روشن می‌شود.

او در واکنش به این ادعا که احمدزاده مدعی شده ملوان با مبلغ کمی به هدایتی واگذار شده است بیان کرد: ایشان با این صحبت به مسئولان شهر توهین کرده‌اند. آن‌ها به این نتیجه رسیده بودند که این مسئله به نفع مردم و ملوان است. با این حال باز هم می‌گویم ای کاش احمدزاده به ضعف‌های فنی هم اشاره می‌کرد. ملوان یک بار توسط پورغلامی و یک بار توسط ایراندوست تک رقمی شده و در زمان مربی‌گری احمدزاده همواره در آستانه سقوط بوده است. او همیشه شکست‌هایش را به مسئولان نسبت می‌دهند. من در انتخاب او اشتباه کردم و این اشتباهم را می‌پذیرم.

درودگر در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از رقابت‌های لیگ برتر چیست گفت: به خاطر فشار بیش از حد به سازمان لیگ از لحاظ زمانی کمی مشکل ایجاد شد و آن چیزی که توقع می‌رفت از لحاظ فنی به وجود نیامد.

او همچنین در پاسخ به این سوال که احمدزاده مدعی شده ۷۰ درصد از باشگاه ملوان هشت میلیارد می‌ارزد، اظهار کرد: با این صحبت ایشان و سقوط ارزش ریال این هفتاد درصد ۱۶ میلیارد شده ولی من از ایشان می‌خواهم یک سرمایه‌گذار بیاورد تا من با آقای هدایتی صحبت کنم و با ۴ میلیارد ۷۰ درصد باشگاه را به ایشان بدهیم.

مدیرعامل ملوان در ادامه افزود: متاسفانه مردم انزلی از تیم امسال ناامید شده بودند و برای بازی آخرمان تنها ۲ هزار نفر در استادیوم حضور یافتند. در بازی آخر لیگ ملوان باید ۱۵ هزار تماشاگر حضور پیدا میکردند. ما هرچه میکنیم باید برای مردم باشد. من تمام هدفم خودکفایی باشگاه است و باید بگویم برخی از این دست صحبتها مردم و سرمایهگذاران را دلسرد میکند. باید اینها را دید و تلاش کرد چهرهای زیبا از ملوان به نمایش بگذاریم. سیاهنمایی زیبا نیست و درست نیست به خاطر اهداف شخصیمان به تیم و شهر لطمه بزنیم.