به گزارش افکارنیوز، حمید زینی‌زاده در مورد انتخابش به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی گفت: جلسه هیئت مدیره باشگاه از ساعت ۱۲ امروز تا ۱۷ به طول انجامید و پس از بررسی‌ها و صحبت‌هایی که شد به عنوان عضو جدید هیئت‌ مدیره انتخاب شدند.

در هیئت مدیره تیم نیز تغییراتی به وجود آمد و علیرضا نوین شهردار تبریز به عنوان عضو جدید هیئت مدیره باشگاه معرفی شد.

وی افزود: سهامداران باشگاه قول دادند از تراکتورسازی حمایت کنند و ان‌شاءلله در سال جدید تیم قدرتمندی می‌بندیم تا حضوری پرقدرت در مسابقات داشته باشیم.

زینی‌زاده در مورد سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: در جلسه هیئت مدیره در این مورد نیز صحبت کردیم و نظر قاطع این بود که یک مربی ایرانی را به عنوان سرمربی جدید تراکتورسازی انتخاب کنیم.

مدیرعامل جدید تراکتورسازی در مورد اینکه آیا آذرنیا شانسی برای هدایت تراکتورسازی دارد، عنوان کرد: مطمئناً حسن آذرنیا نیز یکی از گزینه‌های ماست و حضور او نیز بررسی خواهد شد.

وی در مورد اینکه با بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده چه میکنند و آیا لیست خریدشان مشخص شده است، اظهار داشت: قطعاً تعدادی بازیکن را شناسایی کردیم و از فردا مذاکراتمان را آغاز خواهیم کرد. تمام بازیکنانی را که امسال داشتهایم را حفظ خواهیم کرد و تیممان را برای قهرمانی میبندیم همه میخواهند به مقام قهرمانی برسند و باید تلاش زیادی را در سال آینده انجام دهیم.