به گزارش افکارنیوز، علی حمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص عدم دعوتش به تیم ملی فوتبال و تصمیماتش برای فصل آینده صحبت‌های زیر را انجام داد:

فارس: چطور شد باز هم دعوت نشدی؟

برایم خیلی سخت است و دلیلش را هم نمی‌دانم. وقتی نرفته به اردو خط بخوری خیلی سخت است. نمی‌دانم جریان از چه قرار است خودم هم نمی‌دانم. ولی حس می‌کنم برخی‌ها هستند که نمی‌خواهند من به تیم ملی دعوت شوم.

فارس: چطور؟

برای خودم اینگونه در ذهن تداعی می‌شود که تا مرحله آخر می‌روم و به یکباره یک نفر می‌گوید فلانی نباید باشد. شاید عده‌ای هستند که نمی‌گذارند من باشم. جواب قانع‌کننده‌ای هم نمی‌گیرم.

فارس: قبول داری این سکوت و حجب و حیای تو به ضررت تمام شده است؟

من آدمی نیستم که با شلوغ‌کاری کارم را پیش ببرم و در شخصیت من نیست که با پشت پرده خیلی کاره بکنم. زیاد اهل مصاحبه نیستم و فقط با کمک خدا کارم را پیش می‌برم.

فارس: ناامید که نشدی؟

انسان نباید در زندگی‌اش ناامید باشد و این دعوت نشدنم را هم به خواست خدا می‌دانم و هرچه او برایم تشخیص بدهد به آن خوشبینم.فارس: قرار است سه‌شنبه تکلیف استقلال برای فصل بعد روشن شود خودت چه صحبتی داری؟

مسئولان استقلال وقت تلف می‌کنند چون تیمی که قهرمان شده و به ۸ تیم برتر آسیا رفته نباید تکلیفش تازه از سه‌شنبه روشن شود. همه تیم‌ها در حال یارگیری هستند و استقلال باید تقویت شود. بارها گفته‌ام باز هم می‌گویم این تیم نباید رها شود و حیف است که این استقلال به هم بریزد.

فارس: پیشنهاداتت چه شد؟ کسی با تو تماس نگرفته است؟

بهتر است اسمی از پیشنهادات نبرم و فعلا سکوت کنم.

فارس: از پرسپولیس خبری نشد؟

آن پیشنهاد بد مطرح شد و در مقاطعی برایم دردسر درست کرد. هنوز جوابی به هیچ تیمی ندادهام و میخواهم چند روز استراحت کنم و پس از آن در خصوص فصل بعد تصمیم بگیرم.