به گزارشافکارنیوز،همیشه فصل نقل و انتقالات لیگ برتر پر از اخبار و حواشی فراوان بوده و بازیکنان و مربیان برای انتخاب تیم‌های خود چندین گزینه را اعلام می‌کنند، اما در این بین برخی بازیکنان هستند که با بازار گرمی به دنبال افزایش قیمت خود و رسیدن به مبالغ بالا هستند.

در این راستا بازیکنانی بوده‌اند که پس از مطرح شدن نام چند باشگاه سر از جای دیگر در آوردند و به تیم دیگری ملحق شدند. قاسم دهنوی یکی از این بازیکنان است. او در ابتدا اعلام کرد که با توجه به شرایط باشگاه تراکتورسازی یک درصد هم احتمال ندارد در این تیم بماند اما پس از مدتی گفت که اولویتم تبریز است. او پس نام باشگاه‌های استقلال، سپاهان و پرسپولیس را مطرح کرد.

صبح امروز مسئولان باشگاه پرسپولیس از توافقات اولیه با دهنوی خبر داد و چند ساعت پس از این موضوع سایت باشگاه سپاهان از عقد قرارداد با این بازیکن خبر داد. هر چند که او در صحبت‌هایش هر دو گزینه را تکذیب کرد و مدعی بود با هیچ کدام از این باشگاه‌ها به توافق نرسیده است. اما در طرف مقابل هم مسئولان باشگاه پرسپولیس و هم مسئولان سپاهان معتقدند که دهنوی پای برگه قرارداد با آنها را امضا کرده و برای فصل آینده تیمشان را همراهی خواهد کرد.

این تمام ماجرا نیست، فصل گذشته هم قاسم دهنوی دست به چنین کاری زد. او در ابتدا گزینه‌های مختلفی از جمله استقلال و تراکتورسازی مطرح کرد و پس از کش‌وقوس های فراوان به تیم فوتبال تراکتورسازی پیوست. او حتی با آبی‌پوشان تمرین هم کرد، اما پس از مدتی سر از تبریز در آورد.

پیشنهاد گزینه‌های مختلف امری طبیعی به نظر می‌رسد اما اینکه بازیکنی بخواهد برای بازارگرمی دست به چنین کاری بزند کار اخلاقی به نظر نمی‌رسد. با این موضوع هم باشگاه‌ها دچار سردرگمی می‌شوند و هم اصحاب رسانه و دوستداران فوتبال.

البته این وسط شاید به باشگاه ها هم ایراد گرفت که بدون تحقیق و بی مطالعه با چنین بازیکنانی وارد مذاکره می شوند و برای رسیدن به چنین بازیکنانی خود را به آب و آتش هم می زنند. اگر یک بار برای همیشه مقابل چنین پدیده مذمومی ایستادگی شود بازیکنان به خود این اجازه را نمی دهند با باشگاه ها به طور همزمان وارد مذاکره شده و در عین واحد با همه آنها به توافق رسیده و قرارداد امضا کنند. به طور حتم از امروز هم حتما باید شاهد دعوای باشگاه ها باشیم که ثابت کنند دهنوی بازیکن آنهاست نه حریف.

جالب است که دهنوی در مصاحبه های متعدد خود می گوید در مشهد است و با هیچ تیمی هم قرارداد امضا نکرده است. این وسط یکی پیدا کند پرتقال فروش را. تکلیف ما اصحاب رسانه چیست که وظیفه اطلاع رسانی را برعهده داریم. قضاوت با شما.