به گزارش افکارنیوز، رضا حقیقی درباره پیشنهاد تیم دیناموکیف به خود، اظهار کرد: از خیلی وقت پیش فردی با من تماس می گرفت و می‌گفت که یک پیشنهاد اوکراینی برای شما دارم. من زیاد این مساله را جدی نمی‌گرفتم، اما این فرد در یک هفته‌، ۱۰ روز گذشته خیلی جدی با من صحبت کرد و دعوتنامه‌ای فرستاد که من آن را با رویانیان در میان گذاشتم.

وی ادامه داد: من دوست دارم همه چیز را به رویانیان بسپارم چرا که آنها برای من زحمت کشیده‌اند و بهتر است که اگر انتقال صورت می‌گیرد به سود هر دو طرف باشد. از رویانیان می‌خواهم که با مسئولان دیناموکیف صحبت کند.

حقیقی با بیان این که دوست دارم فوتبال خارج از ایران را تجربه کنم، گفت: امیدوارم دو طرف روی این انتقال توافق کنند و من هم پیشرفتی در فوتبالم داشته باشم. یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم، اما در این قرارداد قید شده که اگر پیشنهاد خارجی داشته باشم می‌توانم با توافق باشگاه جدا شوم. روز گذشته چندین بار از اوکراین با رویانیان تماس گرفته شده که به خاطر مشغله‌ای که داشته نتوانست پاسخ دهد اما از او می‌خواهم که با آنها صحبت کند.

هافبک پرسپولیس در پاسخ به این سوال که علی دایی درباره انتقالش به اوکراین چه نظری دارد؟ گفت: تا الان در این رابطه با دایی صحبتی نکردهام چرا که هر دو مسافرت بودیم. امروز در جلسه معارفه حضور پیدا میکنم و نظرش را میپرسم. فکر میکنم که دایی از آنجایی که خودش تجربه بازی در اروپا را دارد مانع پیشرفت هیچ بازیکنی نمیشود و اگر هر دو باشگاه به توافق برسند او هم با شرایط من کنار میآید و اجازه میدهد که بروم. فوتبال ایران را در اروپا با نام دایی میشناسند و خودش پرچمدار لژیونرها در اروپاست. خوشحالم که با مربیای روبرو هستم که شرایط من را درک میکند و میداند که بازی در اروپا چقدر با ارزش است.