به گزارش افکارنیوز، عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با انتشار بیانیه‌ای که در اختیار خبرگزاری فارس گذاشت، از مردم، مسئولان و هواداران صبای قم عذرخواهی کرد، متن بیانیه به شرح زیر است:

روزی که برای نخستین بار پس از سال‌ها در تیم‌هایی مثل فولاد، صبا، راه‌آهن مربیگری کردم، این باشگاه صبا بود که پیشنهاد سرمربیگری را به من داد و از آنجا صبای قم تبدیل به نقطه عطفی در زندگی ورزشی‌ام شد و تا پایان عمر صبای قم را فراموش نمی‌کنم و به آن صمیمانه عشق می‌ورزم.

موفقیتی که در باشگاه صبا به دست آمد حاصل تلاش شبانه‌روزی مجموعه مدیریتی، بازیکنان و اصحاب رسانه و لطف حضرت معصومه(س) در این باشگاه بود و بنده حقیر نیز نقش کوچکی در آن داشتم، بنابراین چه در استخدام صبا باشم و چه نباشم، همواره این افتخار را دارم که یکی از هواداران باشگاه صبای قم باشم. زمانی که در نوجوانی به ورزش روی آوردم تکلیفم را با خودم مشخص کردم، اینکه می‌خواهم ورزشکار از نوع حرفه‌ای باشم و همواره اخلاق را سرلوحه کار خود قرار دهم و تلاش کردم اخلاق‌مدار باشم و در این زمینه نیز تصور می‌کنم موفق بودم. همه اهالی فوتبال هم می‌دانند که من همه چیز را شفاف بیان می‌کنم.

چندی پیش از استقلال خوزستان زادگاهم پیشنهادی دریافت کردم. من به این استان دین بزرگی دارم و پس از این پیشنهاد اساتیدم در قم پیشنهاد حضور در صبا را مطرح کردند. ادب و دل هم حکم می‌کرد که با آنها صحبت کنم. نشست‌هایی با استاندار محترم قم مهندس پیریایی و دیگر عزیزان در هیئت مدیره باشگاه داشتم و اکنون زمان تصمیم‌گیری رسیده‌ است، تصمیمی که سخت است. من بر سر دوراهی اهواز و قم مانده بودم و ایمان دارم که چه من باشم و چه نباشم خوشبختی در انتظار هر دو تیم است.

در نهایت پس از مشورت با خبرگان و بزرگان فوتبال ضمن ادای احترام به مهندس پیریایی استاندار محترم قم و اعضای محترم هیئت مدیره که لطف ویژه ای به من داشتند و همچنین مدیرعامل محترم باشگاه آقای کشوری فرد کمال تشکر را دارم و تشکر از اصحاب رسانه و عذرخواهی از مردم شریف قم و هواداران خونگرم صبا اعلام میکنم که بازگشتم را به خانه ورزشیام به زمان دیگری موکول می کنم. طبق اصول اخلاقی و جوانمردی نیز به تیم استقلال خوزستان میروم، تیمی که قبل از صبا به من پیشنهاد داده بود و تیم شهرم است. امیدوارم مجموعه صبا من را درک کنند و همچون گذشته مورد لطف خود قرار دهند.