به گزارش افکارنیوز، یحیی گل محمدی که در مراسم معارفه علی دایی حضور یافته بود پس از تقدیری که از او به عمل آمد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز جلسه معارفه دایی بود و از من هم دعوت کرده بودند که تجلیلی انجام دهند. جا دارد از باشگاه تشکر کنم.

وی ادامه داد: من چهار، پنج ماه سخت را در پرسپولیس گذراندم و سرمربیگری پرسپولیس چالش بزرگی در زندگی من بود. ما توانستیم امید را به تیم برگردانیم، در حالی که بعد از رفتن ژوزه شرایط بازیکنان از نظر روحی و بدنی خیلی بد بود، به طوری که بعد از یک جلسه تمرینی یک ساعته بازیکنان دچار گرفتگی عضله می شدند.

گل محمدی با اشاره به این که پرسپولیس در زمان او روند خوبی را طی کرد، گفت: ما کارمان را در پرسپولیس خوب شروع کردیم و به فینال جام حذفی هم رسیدیم، فقط فینال را نبردیم اما کارهای بزرگی در این تیم انجام دادیم و کارمان را در این تیم آبرومندانه تمام کردیم.

سرمربی فصل گذشته پرسپولیس در پاسخ به این سوال که دوست داشتید امسال هم در این تیم بمانید؟ گفت: به هر حال این چهار، پنج ماه برای من خیلی سخت گذشت اما فوتبال ایران همین است و هیچوقت ثبات نداشته است. من دوست داشتم در پرسپولیس بمانم و نتیجه کارم را در فصل بعد ببینم. برنامه های خوبی با رویانیان برای فصل بعد داشتیم و صحبت هایی کرده بودیم اما به هر حال نشد.

وی همچنین گفت: در هر صورت ما همیشه پرسپولیسی هستیم و مثل هواداران عاشق این تیم می مانیم و نمی شود از پرسپولیس خداحافظی کرد. امیدوارم که دایی در پرسپولیس موفق باشد و نتیجه خوبی بگیرد.

گل محمدی درباره علت استعفای خود هم گفت: بعد از فینال جام حذفی فشارها روی ما واقعا زیاد شد و از همه طرف من را تحت فشار گذاشتند. قدیمی ها و جدیدهای پرسپولیس هم هر چه دوست داشتند به ما می گفتند. من فکر می کنم پرسپولیس با گرفتن چند بازیکن می تواند در فصل بعد موفق شود.