به گزارش افکارنیوز،ستار همدانی با انتقاد از وضعیت فعلی استقلال، گفت: ما تمام آن چیزی را که باید انجام می دادیم، انجام دادیم. ورودی و خروجی تیم مشخص است، اما ما در بلاتکلیفی به سر می‌بریم. فتح‌الله‌زاده زمانی تصمیم به استعفا گرفت که زمان برای ما طلا بود. متاسفانه وزارت ورزش و جوانان در این وضعیت کوتاهی می‌کند. آنها می دانند شرایط استقلال در آسیا حساس است، ولی توجهی نمی‌کنند.

او در ادامه افزود: هر روز ما حکم یک ماه را دارد و این اتلاف وقت به ضرر ما تمام خواهد شد. دود این تصمیم به چشم هواداران استقلال می‌رود و مگر خدا کمک کند تا آبروی استقلال و ایران با این وضعیت در آسیا نرود. همه رقبای ما در لیگ برتر تمریناتشان را شروع کرده‌اند و تنها سه هفته‌ تا شروع رقابت‌ها زمان مانده است، ولی ما هیچ کاری انجام نداده‌ایم.

مربی استقلال در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد فتح‌الله‌زاده حضوری پنهان در این روزهای استقلال دارد، بیان کرد: ببینید بحثمن هم همین جاست، متاسفانه وزارتخانه می دانست این مشکلات وجود دارد و این برخورد را کرد. آنها می‌توانستند مانع از استعفای فتح‌الله‌زاده شوند، اما این کار را نکردند. این بی مسئولیتی است. مردم در روز آنقدر با من تماس می‌گیرند و از نگرانی‌هایشان می‌گویند که شارژ تلفنم در عرض چند ساعت خالی می‌شود. آنها شماره مسئولان را ندارند و به جای اعتراض به آنها به ما گله‌گی می‌کنند.

همدانی در پاسخ به این سوال که وضعیت بازیکنان استقلال به چه شکل است و چه زمانی قلعهنویی به تهران باز خواهد گشت، گفت: ما حول و حوش ۱۳ بازیکنمان با استقلال قرارداد دارند و البته این تعداد با احتساب چند ملیپوشمان است. از یک جهت خوشحالیم و آن هم این که بازیکنان تیم ملی از آمادگی بالایی برخوردارند. درباره آقای قلعهنویی هم تا جایی که من میدانم امروز یا فردا به ایران خواهند آمد.