گزارش افکارنیوز،سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس طی حکمی؛ محمد پنجعلی پیشکسوت و کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی ایران را به عنوان مدیر تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس منصوب کرد. به در حکم محمد رویانیان آمده است:

بسمه تعالی

جناب آقای محمد پنجعلیپیشکسوت عزیز و گرانقدر پرسپولیس و فوتبال ایران

با توجه به سوابق ارزنده و پر افتخار جنابعالی در فوتبال ایران و پرسپولیس و نظر به تجربیات گرانبهای شما، بدینوسیله جنابعالی را که طی روزهای اخیر با عشق، دلسوزی و تمام وجود برای موفقیت تیم تلاش کرده‌اید به نمایندگی از پیشکسوتان پرسپولیس به عنوان مدیر تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس منصوب می‌نمایم.

امید است در سایه مدیریت جنابعالی، درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان و حمایت همه جانبه هواداران در فصل پیش رو شاهد سربلندی پرسپولیس و هوادارانش باشید.محمد رویانیان
محمد رویانیان در این رابطه گفت: آقای پنجعلی از جمله پیشکسوتانی هستند که مایه مباهات و افتخارات پرسپولیس بوده و سال‌های متمادی به عنوان کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی ایران تلاش کرده و روزهای شادی را رقم زده‌اند. حضور آقای پنجعلی در تیم بزرگسالان در همین روزهای اخیر موجبات افزایش روحیه و همدلی در کادر فنی، سرپرستی و بازیکنان شده است.

بسیار خوشحالم که از تجربیات این پیشکسوت عزیز و گرانقدر می‌توانیم در راستای سربلندی و موفقیت پرسپولیس بهره‌مند شویم. بر این اساس، آقای پنجعلی به عنوان مدیر تیم فوتبال بزرگسالان زیر نظر مدیر عامل فعالیت خواهند کرد و ارتباط مستقیم کلیه عوامل باشگاه با تیم از طریق مدیر تیم فوتبال بزرگسالان برقرار خواهد شد و سرپرست تیم نیز می‌بایست با هماهنگی سرمربی و مدیر تیم بزرگسالان اقدامات لازم را انجام داده و گزارشاتی از فعالیت‌های اجرایی انجام شده را به مدیر تیم بزرگسالان ارائه نماید.

مدیر تیم در ارتباط مستقیم با مدیریت باشگاه خواهد بود و در واقع مدیر تیم بزرگسالان به نوعی نماینده مستقیم مدیریت باشگاه در تیم بزرگسالان محسوب خواهد شد.

رویانیان تاکید کرد:پنجعلی به واسطه روحیات، اخلاقیات تجربیات و عشق و علاقهای که به پرسپولیس دارند میتواند منشاء خدمات بسیاری در تیم باشند. تا آنجا که میدانم و بررسی کردهام در تیمهای حرفهای فوتبال اروپا نیز مدیر تیم نقش بزرگی را در مسائل تیم و باشگاه ایفا میکند و بنده امیدوارم که بتوانیم از این طریق به بسیاری از اهداف مد نظر برای موفقیت تیم دست یابیم.