به گزارش افکارنیوز،منچستریونایتد در نظر دارد تمام تمرکزش را برای بازگرداندن کریستیانو رونالدو به کار ببندد و به دنبال سود بردن از تعلیق مذاکرات برای تمدید قرارداد در مادرید است.

به گزارش روزنامه «دیلی میرور»، یونایتد علاوه بر پیشنهاد پول، محبوبیت و عشق را به رونالدو پیشکش می‌کند در حالی که مویس آماده است تا برای گفت‌و‌گوی خصوصی با این بازیکن عازم شود تا برای متقاعد کردنش تلاش کند. اگر مویس به تنهایی کافی نباشد، سر الکس فرگوسن، سلاح مخفی قهرمان لیگ برتر است.

سرمربی اسکاتلندی روابط فوق‌العاده‌ای با ستاره پرتغالی دارد و رونالدو او را «پدر ورزشی» خود می‌خواند. سرمربی سابق منچستر دوست دارد رونالدو را متقاعد کند بهترین کار برای حرفه وی، بازگشتن به منچستر است. شیاطین سرخ ۷۵ میلیون یورو برای بازگرداندن رونالدو هزینه خواهند کرد؛ هرچند پاسخ ممکن است منفی باشد؛ درحالی که مادرید تنها یک گزینه را در نظر دارد: تمدید قرارداد برای این بازیکن تا وی را به پردرآمدترین بازیکن جهان تبدیل کنند.

کریستیانو رونالدو پنج‌شنبه گذشته در صفحه شخصی خود در توئیتر و فیس‌بوک نوشت: «تمام اطلاعات درباره تمدید قراردادم اشتباه است.» بازیکن پرتغالی از اینکه خبر درباره تمدید قرارداد وی فقط در روزنامه‌ها چاپ می‌شود و از سوی باشگاه اعلام نمی‌شود، خسته شده است.

کریستیانو به تعطیلات رفته است و دید که باشگاه چگونه به دنبال جذب نیمار بود، با پدر ایسکو دیدار کرد و در تعقیب بیل بود؛ در حالی که تنها کاری که برای رونالدو انجام شد، این بود که رئیس باشگاه قولهایی داد.