به گزارش افکارنیوز، اسماعیل حیدرپور در خصوص آخرین وضعیت مالکیت باشگاه گهر گفت: در حال حاضر برای خرید امتیاز تیم با دو گروه صحبت شده است و همه از مشکلات مالی این تیم خبر دارند، چرا که ما به شدت با مشکل مالی مواجه هستیم و به دنبال برطرف ساختن این مشکات هستیم.

وی افزود: ما در جلسه‌های خود با خریداران احتمالی دو شرط را مطرح کرده‌ایم، نخست اینکه تیم گهر متعلق به دورود است و باید در این شهر بماند و شرط دیگر عدم حذف اسم گهر از این تیم است و ما با این دو شرط پای میز مذاکره نشسته‌ایم.

مدیرعامل گهر در رابطه با کادر فنی و جذب بازیکنان در سال آینده اظهار داشت: ابتدا باید وضعیت مالکیت و اسپانسر تیم حل شود، تا ما براساس بودجه سال آینده کادرفنی و بازیکنان را انتخاب کنیم.

حیدرپور در رابطه با دریافت رضایتنامه از سوی تعدادی از بازیکان و پیوستن آنها به تیم‌های دیگر گفت: بله متأسفانه این اتفاق افتاده است و مدیریت قبلی بدون هماهنگی رضایت نامه تعدادی از بازیکنان را صادر کرده است که ما به آنها گلایه کرده و از آنها خواسته‌ایم که دیگر برای بازیکنی رضایت‌نامه صادر نکنند.

وی افزود: البته باید به این موضوع توجه کنیم که مربی فصل آینده در مورد حضور بازیکنان در این تیم تصمیمگیری میکند و تمام بازیکنان با نظر سرمربی انتخاب میشوند، ولی تا انتخاب سرمربی آینده از دوستان خواستهایم، برای هیچ بازیکنی رضایت نامه صادر نکنند.