به گزارشافکارنیوز،تیم ملی فوتبال ایران که امشب آخرین دیدار خود را در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ برابر کره جنوبی برگزار می‌کند، امروز صبح آخرین مرحله آماده‌سازی را در هتل هیوندای برگزار کرد.

بر اساس برنامه‌ای که کارلوس کی‌روش به بازیکنان داده بود، بازیکنان صبح پس از صرف صبحانه در طبقه دوم هتل و در اتاق آمادگی جسمانی تمرین سبکی را به منظور عرق‌ریزی انجام دادند.

محمد عباسی، علی کفاشیان و مرادی معاون رییس جمهور هم که دیشب به اولسان رسیدند، صبحانه را با بازیکنان صرف کردند.

از امروز صبح بارش باران در اولسان آغاز شده اما هنوز شدت باران به حدی نیست که نگرانی زیادی وجود داشته باشد.

همچنین در خیابان‌های منتهی به ورزشگاه بنرهای بزرگی برای تبلیغ بازی ایران و کره جنوبی نصب شده است.

تعدادی از ایرانی‌های مقیم امریکا و ژاپن که برای حمایت از تیم ملی مسافت این کشورها تا کره جنوبی را پیموده‌اند در هتل محل اقامت تیم ملی اقامت دارند و از کوچکترین فرصتی برای خوش و بش با بازیکنان و گرفتن عکس یادگاری با آنها از دست نمی‌دهند.

ماشین‌های اس. بی. اس که مربوط به شبکه‌ی تلویزیونی کره جنوبی است از دیروز در قسمت ورودی رسانه‌ها در ورزشگاه مونسو مستقر شده‌اند تا آماده پخش زنده بازی امشب شوند.

ورزشگاه ۴۴ هزار نفری مونسو میزبان دیدار امشب است و پیش بینی میشود حدود ۱۰۰۰ نفر ایرانی از این دیدار استقبال کنند. البته در چند سال اخیر حضور ایرانیها در کره به صورت چشمگیری با کاهش روبهرو شده و گفته میشود حدود ۷۰۰ ایرانی در کره زندگی میکنند اما با توجه به سابقهی حضور ایرانیها از کشورهای دیگر نظیر ژاپن و چین در دیدارهایی که ایران در کره داشته، پیشبینی میشود حدود ۱۰۰۰ تماشاگر ایرانی امشب در ورزشگاه مونسو حضور پیدا کنند.