به گزارشافکارنیوز،پژمان نوری بازیکن فصل قبل ملوان امروز(سه‌شنبه) بعد از توافق با علی فتح‌الله‌زاده به آبی‌پوشان پایتخت پیوست اما ملوانی‌ها نسبت به آن معترض بوده و معتقدند نوری با وجود داشتن قرارداد داخلی زیر حرفش زده است.

صادق درودگر دراین‌باره به ایسنا گفت: با پژمان نوری قرارداد داخلی داشتیم و او بازیکن ماست اما الان احترام می‌گذاریم و امیدواریم هر جا که هست موفق باشد. زمانی که با او قرارداد امضا کردیم، معاون باشگاه، مدیر مالی، سرمربی تیم و مدیر برنامه‌های او نیز شاهد بودند. نوری بعد از امضای قرارداد به ما گفت که ۱۵۰ میلیون تومان را به حسابش پرداخت کنیم تا قرارداد رسمیت پیدا کند. همچنین او هر سه برگه قرارداد داخلی را با خودش برد.

وی ادامه داد: از پژمان تشکر می‌کنیم و همه جوره از او ممنونیم اما باورم نمی‌شود که چنین کاری کرده باشد. نوری آن‌قدر بااخلاق و خوب بود که واقعا نمی‌توانم صحبت‌های او را بعد از پیوستن به استقلال هضم کنم. برای او دعا می‌کنم اما بعید می‌دانم چنین حرف‌هایی زده باشد. پژمان برای مردم انزلی و مردم این شهر زحمات زیادی کشیده است. ما هم از او سپاسگزاریم اما اگر چنین حرف‌هایی زده باشد، به عنوان برادر بزرگتر از او انتظار نداشتم اما اشکالی ندارد.

همچنین علی اکبر کرامتی مسئول امور قراردادهای باشگاه ملوان در گفت‌وگو با ایسنا مطرح کرد: قرارداد یک ساله نوری به مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان با حضور خودش امضا شد اما او هر سه برگه قرارداد را با خودش برد و از ما خواست تا چک ۳۵۰ میلیون تومانی‌اش را پرداخت کنیم تا قرارداد، اجرایی شود. بعد از آن درودگر پول را آماده کرد و در صحبتی که با پژمان در فرودگاه داشت، گفت که پولت آماده است اما پژمان به تهران سفر کرد و ما از او خبری نداشتیم تا اینکه امروز شنیدیم با استقلال قرارداد امضا کرده است.

همچنین محمود بصیمی، مدیر مالی باشگاه ملوان و مهرداد اسکندری، معاون باشگاه و ارسطو عزتیان، مدیر برنامههای پژمان نوری نیز مطالب بالا را تایید کردند.